Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Punë në Administrim, Juridik apo Ekonomik


Gjej konkurse për punë në fushën Administrim, Ekonomik apo Juridik. Shiko njoftimet për konkurse pune për avokat/e, përfaqsues shitjesh, financier, ekonomist, asistentë, noter, jurist, menaxher biznesi, asistent noter, dhe shumë të tjera.06 Pri 21:35 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Tiranë

Bmw

11 Mar 09:00 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Tiranë

Koordinator

07 Mar 10:23 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Tiranë

Koordinator/e

27 Shk 11:47 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Tiranë

kerkohet Ekonomist

08 Shk 17:10 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Berat

test

08 Shk 17:09 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Berat

test

08 Shk 14:51 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Berat

test

06 Shk 13:17 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Berat

makine

02 Dhj 21:47 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Tiranë

Asistente

24 Nën 16:50 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Tiranë

Full Remote

24 Nën 16:29 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Tiranë

Full Remote


Kërkoni për punë në fushën Administrative, Ekonomike apo Juridike? Shiko konkurset e shpallura nga kompani në gjithë Shqipërinë në këtë fushë dhe gjej punën ideale për ju.


Njoftime per Pune ne Administrim, Ekonomik apo Juridik


MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ofertave të ndryshme për punë në Administrim, juridik apo ekonomik nëgjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për konkurse pune për avokat/e, përfaqsues shitjesh, financier, ekonomist, asistentë, noter, jurist, menaxher biznesi, asistent noter, auditim, shitës, operator, asistente juriste, dhe vende të tjera pune në këtë kategori.


Gjej vende pune të lira në Gjithë Shqipërinë, zgjedhë kategorinë e punës që ju përshtatet juve dhe shiko konkurset e shpallura.


Shpallë konkurs pune për Administrim, Juridik apo Ekonomik


Keni nevojë për punëtorë në administrim, juridik apo ekonomik? Gjej kandidatët e duhur duke krijuar njoftime në MerrJep.al për punëtorin që kërkoni. Shpërndaj njoftime dhe gjej kandidatët ideal për kompanin tuaj.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione