Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ambiente biznesi Të gjitha në Skrapar

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Ambiente biznesi | Skrapar ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 13:47 Të tjera  ·  Skrapar

Kredi investimi

24 Maj 13:44 Të tjera  ·  Skrapar

Kredi për krijimin e biznesit

17 Shk 17:23 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Shitet Bar Restorant Bogove Skrapar

250 000 EUR

17 Shk 17:20 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Shitet Bar Restorant Bogove Skrapar

250 000 EUR

30 Mar 18:24 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Shitet dyqan te 60 Hyrshi, perballe tregut Corovode.

60 000 EUR

10 Mar 20:42 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Ambjent biznesi ne Skrapar

09 Jan 11:45 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Jepet me qira Polican

1 LEK / muaj

09 Jan 11:41 Depo  ·  Skrapar

Jepet me qira

20 000 LEK / muaj

09 Jan 11:27 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Jepet me qira Polican

15 000 LEK / muaj

09 Jan 11:27 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Jepet me qira Polican

15 000 LEK / muaj

09 Jan 11:26 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Jepet me qira Polican

16 000 LEK / muaj

27 Mar 21:38 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Shitet dyqan buze rruge ne Corovode

1 200 000 LEK

09 Korr 10:44 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Pajisje Dentare

5 000 EUR

24 Mar 03:42 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Jepet me qira

20 000 LEK /

28 Qer 11:32 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

SHITET DYQAN OKAZION

1 700 000 LEK

12 Gush 21:16 Të tjera  ·  Skrapar

Objekte biznesi

1 234 EUR

22 Korr 06:51 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Dyqan

12 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Jan 23:48 Depo  ·  Skrapar

Shiten ose jepen me qera 4 ish rezerva

200 000 EUR

30 Maj 14:05 Të tjera  ·  Skrapar

Biznesi ne Skrapar

22 Sht 21:42 Industri dhe Puntori  ·  Skrapar

Mobileri

18 Gush 14:31 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Dyqan me qera ne Skrapar

20 Qer 14:01 Dyqane dhe Trafika  ·  Skrapar

Dyqan prej 50 m2 ne Skrapar

5 500 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Ambiente biznesi | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione