Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Goma dhe Disqe për Motor | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni gjithçka për motoçikletën tuaj në MerrJep.al. Kërkoni për goma motori skuteri dhe disqe për motor të markave të ndryshme si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Harley-Davidson, Ducati e shumë të tjera. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni gomat e duhura për motorrin tuaj me çmimet më të arsyeshme.


Nëse posedoni goma motori atëherë ju mund ti shisni në këtë kategori në MerrJep.al. Krijoni njoftimet tani dhe gjeni blerësit e gomave të markave të ndryshme si Michellini, Pirelli dhe të tjera.Dje 17:36 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Goma 110/80-14 dhe 90/90-14

999 LEK

23 Maj 15:27 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

100 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 15:26 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

100 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 15:25 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

100 LEK

Shitësit të Besuar
22 Maj 10:52 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

100 LEK

Shitësit të Besuar
22 Maj 10:45 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

100 LEK

Shitësit të Besuar
22 Maj 10:45 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

100 LEK

Shitësit të Besuar
22 Maj 10:45 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

100 LEK

Shitësit të Besuar
22 Maj 10:45 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten pjes per Tmax

100 EUR

Shitësit të Besuar
22 Maj 10:45 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

100 LEK

Shitësit të Besuar
21 Maj 11:00 Auto sallon Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten

150 EUR

Shitësit të Besuar
20 Maj 18:46 Goma dhe Bandazhet  ·  Krujë

Goma per atv

1 EUR

18 Maj 21:28 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Goma 4gomsh

120 EUR

18 Maj 21:27 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Gom 180-190 r6 r1

100 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 21:27 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Goma cafe racer 17inc

1 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 20:58 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Disqe 17 audi a3

500 EUR

05 Maj 21:50 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Goma tmax

6 EUR

05 Maj 21:43 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Pirelli 190/55/17

90 EUR

21 Pri 12:41 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Disqe Piagjo Si 20 Euro

20 EUR

15 Pri 21:37 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

2cp Disqe audi S Line 17"

10 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Pri 17:59 Goma dhe Bandazhet  ·  Durrës

Shiten goma motorri Bridgestone

150 EUR

04 Pri 13:56 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Disje R17

180 LEK

04 Pri 13:56 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Disje mercedes benz R17

180 LEK

02 Pri 23:14 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Goma 15 17 Si te reja ��Okazion

99 EUR

24 Mar 12:43 Goma dhe Bandazhet  ·  Dibër

Mercedes

13 Mar 21:27 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Goma vespa michelin

35 EUR

07 Mar 17:41 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

SHITEN DY GOMA ME KOMARDARE DHE NJE KARIKUES PER XIAOMI

7 000 LEK

12 Shk 09:45 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Pjes Tmax

100 EUR

12 Shk 09:45 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten Marmitat

500 EUR

12 Shk 09:45 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten Maskat

1 EUR

12 Shk 09:40 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten pjest plastike

100 EUR

12 Shk 09:40 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shiten Fenerat

100 EUR

12 Shk 09:38 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Pjest per Tmax

100 LEK

12 Shk 09:38 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Pjes Tmax

100 LEK

09 Shk 12:13 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Sdf

29 Jan 23:29 Goma dhe Bandazhet  ·  Devoll

Bagazh per makine

120 LEK

18 Jan 13:14 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Gom piaggio 130-90-10

4 EUR

06 Jan 21:39 Goma dhe Bandazhet  ·  Tiranë

Shitet

600 EUR

27 Dhj 13:14 Goma dhe Bandazhet  ·  Vlorë

Disqe R16 me 4 goma

1 EUR

14 Dhj 12:35 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Gom 3-00-18

1 EUR

14 Dhj 12:32 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Goma atv 12

180 EUR

14 Dhj 12:30 Goma dhe Bandazhet  ·  Fier

Goma krosi

10 EUR Çmimi me zbritje


Blej goma, disqe/bandazhe, për markat dhe modelet e ndryshme si Suzuki, Yamaha, Kawasaki, motor ATV, Chopper/Custom, Harley Davidson, BMW, Ducati, Honda, Aprilia, Lifan, Piaggio dhe shumë të tjera.


Të gjitha llojet e gomave për motor, skuter dhe ATV, në nje vend


Gjeni goma nga markat më të njohura si Michelin Pilot Power, Michelin Commander li, Bridgestone Exedra, Continental Contimotion, Pirelli Diablo dhe shumë të tjera. Shikoni njoftimet për goma të madhësive të ndryshme si 16 inch,17inch ,18 inch, 19 inch, 20 inch dhe jo vetëm. Këto dhe hsumë të tjera mund ti gjeni vetë në MerrJep.al.


Blej dhe shit goma për motor online


Bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani me të gjitha të dhënat për goma apo disqe që shisni. Shpërndani njoftimin shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësin e gomave apo disqeve që shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione