Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motor passat - Pjesë këmbimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motor passat ,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj motor passat Të gjitha | Pjesë këmbimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:03 Pjesë rezerve  ·  Kukës

Shitet Turbo per Bmw Seria 3 320 E46

18 Pri 15:17 Pjesë rezerve  ·  Vlorë

Shitet motor 6 pistona benzine SEL ose w123

1 500 EUR

18 Pri 15:16 Të tjera  ·  Vlorë

testat Vw skoda audi Seat 1.0 benzine

18 Pri 15:10 Të tjera  ·  Vlorë

mekanizem fshirse xhami w203 komplet

40 LEK

17 Pri 15:31 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Pjese per golf 4 benzine

1 LEK

26 Mar 16:59 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Pjese per Bmw E46 Facelift Coupe Super Cmime

1 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 21:34 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe AMG R18+Goma 95%

450 EUR

29 Nën 10:56 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Farfall Volkswagen 2.5 golf passat

300 EUR

27 Gush 11:53 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Motor passat b6

200 LEK

17 Gush 01:17 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe AMG 17 + goma

35 000 LEK

14 Gush 14:20 Të tjera  ·  Tiranë

kapak motorri 203

4 500 LEK Çmimi me zbritje

26 Korr 08:02 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Sensor gomash per Mercedes Benz

50 EUR Çmimi me zbritje

19 Nën 09:42 Të tjera  ·  Kukës

Motor per VW 2.0 TDI km 20mi

3 800 EUR

08 Nën 19:50 Pjesë rezerve  ·  Shkodër

Pjes per passat

140 EUR

23 Sht 12:23 Të tjera  ·  Tiranë

STAGE 1 - STAGE 2 - EGR OFF - DPF OFF

18 Sht 13:04 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Pjes golfi 5 GTI

20 EUR Çmimi me zbritje

06 Jan 21:00 Të tjera  ·  Tiranë

Pjese kembimi

1 000 EUR

13 Qer 22:10 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Shitet passat 2012 per pjese kembimi

4 500 EUR

13 Qer 22:10 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Passat 2009 shitet per pjese

2 700 EUR

19 Mar 22:03 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Kamjo automatike passati 2002

100 EUR

25 Dhj 17:22 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Pjese per passat 2000

03 Jan 19:23 Të tjera  ·  Durrës

Korkoj VW passat pjese kembimi

13 Sht 18:04 Të tjera  ·  Tiranë

Motor A4 1.9tdi 1998 Passat 1.9tdi 1998

45 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motor passat | Të gjitha | Pjesë këmbimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione