Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

15 - Pjesë këmbimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 15,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 15 Të gjitha | Pjesë këmbimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:26 Të tjera  ·  Tiranë

6 LITRA VAJ 15/40 NGA GJERMANIA

101 EUR

Sot 17:15 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 185/60/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 185/65/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 185/65/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

goma 185/55/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:27 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe Nr 15 Benz 203 etj original ne gjendje te mir

17 000 LEK

Sot 11:44 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R15

500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:33 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI 124. 190 R15.

490 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 11:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANDE PUNTO R 15

350 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 11:18 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE OPELI CORSA R15

350 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 11:15 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BBS BENZI R15

450 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 11:13 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE VW POLO R15

550 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:13 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R15

550 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:13 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANTE PUNTO R15

350 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 11:12 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI BBS 124 ORGJINAL R15

540 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 10:59 Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe&goma 15 inch Smart

160 EUR

Sot 07:37 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 17 inc .. 225/ 60 / r17

160 EUR

Sot 00:15 Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Disqe me Goma 195 .65.R 15.

300 EUR

Dje 22:01 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Gome 185/65/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:01 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 185/60/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 185/65/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:37 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 185/60/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 11:55 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkodër

4 GOMA 195 65 15

120 LEK

Dje 09:52 Të tjera  ·  Tiranë

Skaner per problemet e makines

15 LEK Çmimi me zbritje

15 Qer 20:25 Të tjera  ·  Elbasan

Disje te ndryshem

15 Qer 20:09 Goma dhe Bandazhe  ·  Gjirokastër

Disqe e goma 15

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 15 | Të gjitha | Pjesë këmbimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 15 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • 15 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • 1500euro në kategorinë Makina | Smart | ForTwo
  • 1500euro në kategorinë Makina | Saab
  • 1500euro në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • 1500euro në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • 1500euro në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • 1500euro në kategorinë Makina | Renault | Clio
  • 1500euro në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • 1520 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione