Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c klas - Pjesë këmbimi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c klas,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c klas Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Nën 09:36 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe goma E klas c klas b klas

370 LEK

12 Sht 03:03 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Shiten disqe me goma

250 EUR

29 Dhj 16:51 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

C klas

350 EUR

22 Sht 22:31 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Fier

AMG Logo w203

2 000 LEK

08 Dhj 09:54 Të tjera  ·  Fier

Marmite C180 kompressor

50 EUR

13 Maj 14:15 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe

160 LEK

27 Dhj 20:18 Pjesë rezerve  ·  Fier

Fenera c203 motor mini kuper 1.6 2004

1 EUR

27 Korr 13:00 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

disqe c klas 16

260 LEK

26 Mar 13:53 Pjesë rezerve  ·  Fier

Kamjo automatike c 220

300 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 10:34 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Pjese kembimi

1 LEK

06 Maj 13:07 Pjesë rezerve  ·  Fier

Pjese per mercedez

100 EUR Çmimi me zbritje

03 Mar 13:50 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Gom rezer per mercedes e klas c klas

26 Dhj 14:14 Të tjera  ·  Fier

kerkoj sendile w203 c klas

08 Nën 12:09 Pjesë rezerve  ·  Fier

Pjese per mercedez

100 EUR Çmimi me zbritje

24 Gush 18:39 Të tjera  ·  Fier

mercedez

150 EUR

11 Korr 12:05 Pjesë rezerve  ·  Fier

C klas 2008

140 LEK

23 Pri 19:56 Pjesë rezerve  ·  Fier

Turbo per Mercedes Benz

23 Pri 19:55 Pjesë rezerve  ·  Fier

Krahe Alumini Mercedes Benz

23 Pri 19:55 Pjesë rezerve  ·  Fier

Grup timoni Mercedes Benz

07 Pri 20:50 Të tjera  ·  Fier

Katalit

500 EUR

31 Mar 18:46 Pjesë rezerve  ·  Fier

Mercedes pjes pjes

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c klas | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • C klas në kategorinë Makina
  • C klas në kategorinë Makina | Land Rover | Freelander
  • c klas në kategorinë All Category
  • c klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • c klas në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • C klas në kategorinë Automjete
  • C klas në kategorinë Makina | Lancia
  • C klas në kategorinë Makina | Audi | A3
  • C klas në kategorinë Makina | Volvo | XC 60
  • C klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLA-Class

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione