Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Turbo - Pjesë këmbimi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Turbo,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Turbo Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Maj 16:10 Pjesë rezerve  ·  Fier

SHITET TURBO PER AUDI/VOLKSWAGEN 1.9 NAFTE

200 LEK

23 Pri 12:27 Të tjera  ·  Fier

Motorr Mitsubishi L200 2.5L

2 200 EUR Çmimi me zbritje

18 Pri 10:26 Pjesë rezerve  ·  Fier

Turbo bmw seria 1

200 EUR

15 Pri 00:31 Pjesë rezerve  ·  Fier

Turbo per fiat stilo

111 111 LEK

15 Pri 00:30 Pjesë rezerve  ·  Fier

Fiat per pjes

111 LEK

23 Mar 12:29 Të tjera  ·  Fier

Motorr L200 2.5L viti 2003

2 500 EUR

10 Mar 06:19 Të tjera  ·  Fier

MOTORRA TE NDRYSHEM

20 Jan 14:07 Të tjera  ·  Fier

Pjes kembimi per kamiona

06 Dhj 20:34 Karikues për mjete elektrike  ·  Fier

Turbo BMW

350 EUR

26 Nën 03:01 Pjesë rezerve  ·  Fier

Injektor Bmw benzin

500 EUR

10 Maj 14:12 Të tjera  ·  Fier

Motorr M50 BMW (bllok)

1 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 12:59 Auto sallon Të tjera  ·  Fier

Vaj Origjinal BMW 5W30

1 540 LEK

Shitësit të Besuar
09 Pri 12:59 Auto sallon Të tjera  ·  Fier

■ Filter Ajri W140 ■

2 600 LEK

Shitësit të Besuar
05 Pri 01:05 Të tjera  ·  Fier

BMW -Turbo bmw 535 benzin 2009

750 EUR

14 Mar 23:59 Të tjera  ·  Fier

Impiant gazi

200 LEK

01 Gush 22:28 Të tjera  ·  Fier

Kerkoj Motorr Toyote

03 Korr 23:43 Pjesë rezerve  ·  Fier

Freksion isuzu

14 Maj 13:56 Auto sallon Të tjera  ·  Fier

Vaj Origjinal BMW + Filtrat MANN

19 800 LEK

Shitësit të Besuar
20 Dhj 12:14 Pjesë rezerve  ·  Fier

Shitet motorr IVECO

1 LEK

28 Sht 20:48 Pjesë rezerve  ·  Fier

motor 1.4 nafte 08 wols 3 piston 14 bezine 05 wols

10 EUR

21 Korr 21:02 Të tjera  ·  Fier

Turbo Ford fiesta 1.4 naft 2006

115 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 19:42 Pjesë rezerve  ·  Fier

Xhama passat Usa

50 EUR

23 Pri 15:06 Pjesë rezerve  ·  Fier

twin turbo benz w212

400 EUR

17 Mar 06:01 Pjesë rezerve  ·  Fier

Porsche Panamera 4.8 Turbo (per pjese).

123 EUR

06 Shk 13:45 Të tjera  ·  Fier

Motorr opel astra 2007

16 Nën 16:29 Të tjera  ·  Fier

Turbo w203

20 000 LEK

06 Qer 16:25 Pjesë rezerve  ·  Fier

Turbo volkswagen pasat 2006 2.0tdi 8v

30 000 LEK

06 Qer 16:23 Pjesë rezerve  ·  Fier

turbo per motor 1.9 115cv volkswagen,seat,audi.

22 000 LEK

17 Pri 08:54 Pjesë rezerve  ·  Fier

Pjes auto origjinale nga italia

80 EUR

20 Gush 17:06 Të tjera  ·  Fier

Shes

1 LEK

21 Qer 23:43 Të tjera  ·  Fier

Daf kamjonçin

2 400 LEK

30 Maj 22:05 Pjesë rezerve  ·  Fier

Pjese Per GOLF 4 GTI

100 EUR

19 Mar 09:58 Të tjera  ·  Fier

Motorr b class

16 Mar 09:30 Të tjera  ·  Fier

Turbo per mercedes 320

100 EUR

10 Shk 08:06 Të tjera  ·  Fier

Turbo per Mercedes 320

120 EUR

06 Shk 10:47 Të tjera  ·  Fier

Turbo mercedes 320

130 EUR

13 Jan 22:43 Pjesë rezerve  ·  Fier

Testate volvo 850 5pistona turbo benzine

20 000 LEK

19 Shk 17:23 Pjesë rezerve  ·  Fier

Turbo

28 Sht 21:22 Pjesë rezerve  ·  Fier

Suzuki Vitara 200 turbo

25 Pri 18:37 Të tjera  ·  Fier

Turbo Ford Fiesta 2001 1.9 nafte

100 EUR

23 Pri 19:56 Pjesë rezerve  ·  Fier

Turbo per Mercedes Benz

05 Pri 12:23 Pjesë rezerve  ·  Fier

Turbo per Opel Astra 2001 1.7,Dti, Isuzu

100 EUR

31 Mar 22:48 Pjesë rezerve  ·  Fier

kerkoj torbo golf 4 -99 motorr pa te kuqe

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Turbo | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • turbo në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Turbo golf 5 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Turbo në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • turbo në kategorinë Makina
  • turbo në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero
  • Turbo audi në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Turbo në kategorinë Makina | Porsche | Cayenne
  • turbo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 250
  • Turbo në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • turbo në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione