Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMw - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMw,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMw Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Maj 17:13
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet BMW 535i 2013.

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:21
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

⚠️⚠️OKAZION BMW X6 3.0 NAFT⚠️⚠️

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 01:21
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

⚠️⚠️OKAZION BMW X6 3.0 NAFT⚠️⚠️

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina  ·  BMW  ·  428  ·  Shkodër

BMW 428i Ⓜ️ Pack

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:35 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Shkodër

Audi Q7 2017 Full Option

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:34 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

BMW X6 M50d nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:31 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 M50d

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

S CLASS W222 550 V8 BITURBO 75.000 KM!!!

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Maj 15:40 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkodër

SHITET/NDERROHET BMW, VITI 2007, NAFT 3.0 AUTOMATIKE

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
28 Maj 15:33 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Shkodër

BMW 118D 2012 Automatic

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf viti 2013��2.0 full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 21:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW x5

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:12 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Shkodër

Shitet bmw seria 7 3.0 naft

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 10:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 2011 facelift

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 10:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 3.0 Benxine

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 2009

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 08:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 1.6 nafte Automat 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
27 Maj 08:10 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  650  ·  Shkodër

BMW 650i Grand Coupe Full Option

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 11:24 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Fener e46

300 LEK

25 Maj 22:24 Makina  ·  BMW  ·  430  ·  Shkodër

BMW 430i Gran Coupe Sport Line 2016 M-packet

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:45 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

Bmw x6 3.0d

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 14:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 14:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 Okazion 23000€

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 10:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

Bmw x5

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 10:54 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Shkodër

Bmw 118D

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

Shitet bmw seria 3 1.9naft 2000 euro

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 15:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 15:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Kamioncin benz Pa Letra, super gjendje

3 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 10:26 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Bmw X5

24 Maj 09:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  BMW  ·  R series  ·  Shkodër

BMW R850 RT

3 000 EUR

23 Maj 19:28 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

BMw 320

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 15:49 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkodër

Disqe me goma 18' BMW M

600 EUR

22 Maj 10:17 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 35d xDrive M package

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 08:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 40I VITI 2020 FULL OPSIONE

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Maj 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz W212 E220 viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 18:36 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

bmw x5 3.5d

9 000 EUR

19 Maj 14:15 Makina  ·  BMW  ·  Z3  ·  Shkodër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Maj 23:03 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

shitiet motorrBMW 520

3 500 EUR

16 Maj 23:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

Centralina Makinash

16 Maj 23:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

shitet motorr BMW 2019

5 000 EUR

16 Maj 23:01 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

kompresora per makina

16 Maj 21:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Range Sport 4.4 Nafte Full Me Dogan����✅

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 21:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes ML 350 Bluetec 2010 Me Dogan ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:28 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Shkodër

Shitet BMW 730D '13 Facelift

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 14:54 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

bmw 320 D M / Paket

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMw | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Bmw në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • bmw në kategorinë Automjete
  • Bmw në kategorinë Makina | Audi | RS5 | RS-modele
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | M135 | M-modele
  • Bmw në kategorinë All Category
  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mazda | CX-7
  • Bmw në kategorinë Makina | Land Rover | Defender

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione