Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sprinter - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter,kategori,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sprinter Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Dhj 14:00 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

6 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Nën 07:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Lezhë

Shitet

25 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Tet 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Lezhë

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Tet 19:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lezhë

Mercedes-Benz Sprinter 515

17 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 02:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Shitet Sprinter 313cdi

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 23:09 Makina për kamping  ·  Lezhë

Camper Mercedes Sprinter.Automatike

24 500 EUR

11 Korr 15:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lezhë

Shitet

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 16:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Lezhë

S 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:34 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Gjet

18 500 EUR

28 Tet 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Lezhë

Mercedes benz sprinter

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 18:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lezhë

Shitet Mercedes E 220 distronic

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Lezhë

OKAZION ML 320CDI NE GJENDJE PERFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Lezhë

OKAZION ML 320CDI NE GJENDJE PERFEKTE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 14:39 Makina  ·  Lezhë

Sprinter i sapo ardhur nga Suedia

28 Pri 01:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Fugon sprinter 311 viti 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 19:07 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

shitet sprinter

19 000 EUR

06 Mar 18:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lezhë

Sprinter

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 22:07 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Furgon

4 500 EUR

10 Shk 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lezhë

SHITET Sprinter 8000€,0682265699

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Sht 17:58 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Furgon sprinter 2003

4 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Tet 16:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lezhë

Mercedes Benz Sprinter 211

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Shitet Sprinter

5 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Gush 13:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Shitet Mercedes benz Sprinter

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 16:29 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Isuzu  ·  Lezhë

Shitet autobusi 32 vensh i 2003

15 LEK

15 Pri 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Fugon sprinter

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 12:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Shk 09:31 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Sprinter

1 LEK

12 Shk 18:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Lezhë

shitet sprinter 212 tdi motorr i thjeshte 2.9

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione