Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Yamaha - Touring Të gjitha në Shqipëria

Yamaha , 75
Honda , 4
Suzuki , 3
Kawasaki , 1
KTM , 1
Yamaha , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yamaha,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Yamaha Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:44 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA NIKEN VP 2021

14 000 EUR

Dje 17:04 Touring  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fantastik Suzuki GS500U 2005

2 550 EUR

Dje 10:56 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xj6

5 200 EUR

Dje 09:55 Auto sallon Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Niken 850, viti 2021, 5600km

14 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:14 Auto sallon Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC 700 S

5 200 EUR

Shitësit të Besuar
12 Qer 11:18 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

FZ8 Fazer ABS 2011

5 750 EUR Çmimi me zbritje

06 Qer 08:05 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Xadv 750 pjese origjinale

08 Maj 15:30 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

3 500 EUR

07 Maj 11:03 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITUR

12 500 EUR

20 Pri 14:41 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Berat

Yamaha

4 000 EUR

12 Pri 14:57 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fazer 600 super gjendje

3 700 EUR

17 Jan 10:12 Touring  ·  Yamaha  ·  TDM  ·  Pogradec

Shitet Yamaha TDM

5 500 EUR

10 Jan 18:41 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Yamaha

1 EUR

02 Jan 21:15 Touring  ·  Yamaha  ·  TDM  ·  Berat

Motorr Yamaha 850cc

2 300 EUR

13 Nën 10:35 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tracer 9 (900CC) Viti 2016

6 900 EUR

10 Nën 13:54 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tracer 9GT (900CC) Viti 2023.

12 600 EUR

21 Tet 10:05 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fazer 600

3 200 EUR

11 Tet 14:56 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha MT03 660cc

3 500 EUR

07 Tet 10:01 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motori per vetem 900 Euro

900 EUR

06 Tet 15:10 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha t80

300 LEK

01 Tet 02:45 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fazer 600

3 500 EUR

28 Sht 17:54 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha MT03 660cc

3 500 EUR

16 Sht 12:37 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha MT03 660cc

4 000 EUR

12 Sht 22:36 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Mt03 660cc

4 000 EUR

12 Sht 15:48 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha MT03 660cc

4 000 EUR

09 Sht 09:48 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha MT03 660cc

4 000 EUR

02 Sht 16:04 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha MT03 660cc

4 000 EUR

17 Gush 08:35 Touring  ·  Yamaha  ·  TDM  ·  Tiranë

YAMAHA TDM 900 cc 2009

6 300 EUR

16 Gush 16:22 Touring  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm 1290 superadventure s

18 899 EUR Çmimi me zbritje

28 Korr 13:17 Touring  ·  Yamaha  ·  FJR  ·  Fier

Shitet

500 EUR

12 Korr 22:46 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha

470 LEK

24 Qer 22:57 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yamaha

5 000 EUR

17 Qer 19:17 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet yamaha-vstar-1100

5 450 EUR

10 Qer 23:41 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Yamaha Royal Star Venture (Okazion)

7 000 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 09:19 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA NIKKEN 900 2020

11 500 EUR

13 Maj 22:19 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Yamaha Venture (okazion)

9 500 EUR

26 Shk 11:24 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

SHITET YAMAHA VIRAGO XV 250

2 000 EUR

15 Dhj 11:47 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes /Nderroj Honda NC 750cc

7 500 EUR

Viti: 2015
11 Nën 09:40 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Yamaha T79

350 EUR

31 Tet 17:52 Touring  ·  Yamaha  ·  TDM  ·  Korçë

Shitet yamaha tdm

3 500 EUR

29 Tet 14:08 Touring  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Tiranë

kawasaki z1000

4 500 EUR Çmimi me zbritje

11 Tet 16:48 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Yamaha MT(07) Viti 2022

8 500 EUR

Viti: 2021
31 Korr 14:35 Touring  ·  Yamaha  ·  DragStar  ·  Tiranë

Yamaha Dragstar 250 cc viti 2003. nderrohet me makine

2 300 EUR

Viti: 2003
10 Korr 17:44 Touring  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Mirditë

Yamaha Virago

250 000 LEK

Viti: 1991
10 Jan 00:21 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Mirditë

Yamaha XV250

1 LEK

Viti: 2001
15 Dhj 05:18 Touring  ·  Yamaha  ·  FZR  ·  Krujë

yamaha

2 700 EUR

Viti: 2005
12 Sht 00:35 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

9 900 EUR

Viti: 2018
16 Korr 10:52 Touring  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

yamaha majesty

1 100 LEK

Viti: 2010
03 Korr 11:46 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

yamaha

450 LEK

Viti: 1983
04 Mar 09:22 Touring  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Shkodër

YAMAHA VIRAGO 150 VITI 2000

2 200 LEK

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yamaha | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione