Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

250cc - Sportiv Të gjitha në Shqipëria

Yamaha , 13
Honda , 5
Adly , 2
Shineray , 2
BMW , 1
Jinling , 1
KTM , 1
Kymco , 1
Lifan , 1
Piaggio , 1
Suzuki , 1
Zero , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 250cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 250cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:25 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda

800 EUR

28 Shk 10:11 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Korçë

Shitet

4 500 EUR

07 Shk 15:48 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

✅SHITET ✅ XMAX 250CC

3 000 EUR

28 Dhj 16:10 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Durrës

Pjayho belver 250cc viti2006

500 EUR

09 Tet 14:30 Sportiv  ·  Zero  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zontes

2 000 EUR

25 Shk 10:09 Sportiv  ·  BMW  ·  GS  ·  Korçë

Shitet

2 500 EUR

30 Dhj 14:43 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax 250cc

3 000 EUR

29 Tet 11:13 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Korçë

Shitet Yamaha X-max 250cc 2011

3 000 EUR

25 Sht 10:55 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr off road 250cc

190 000 LEK

Viti: 2021
08 Sht 09:49 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

Motor

2 400 EUR

Viti: 2019
25 Gush 23:56 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

XMAX

111 111 EUR

Viti: 2011
14 Gush 22:36 Sportiv  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

1 800 EUR

Viti: 2018
30 Korr 19:26 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Shitet okazion

90 000 LEK

Viti: 2005
21 Korr 23:47 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Shitet motorri

1 EUR

Viti: 2004
21 Mar 15:25 Sportiv  ·  Suzuki  ·  VX  ·  Vlorë

Shes motorr

3 000 EUR

Viti: 2016
17 Dhj 12:42 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X-MAX 2007 250cc

1 400 EUR

Viti: 2007
27 Sht 02:05 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor

2 500 EUR

Viti: 2017
15 Korr 11:07 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Honda 250cc

1 000 EUR

Viti: 2003
11 Mar 19:53 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

OKAZiON

2 500 EUR

Viti: 2014
24 Dhj 18:38 Sportiv  ·  Elbasan

Motorr sportiv 250cc-400cc

18 Nën 04:46 Sportiv  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Okazzion

1 300 LEK

Viti: 2016
28 Gush 22:07 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Honda 250cc

1 500 EUR

Viti: 2000
18 Gush 10:21 Sportiv  ·  Kymco  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Kymco

1 200 EUR

Viti: 2002
08 Korr 18:28 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lifan

750 EUR

Viti: 2014
02 Dhj 22:59 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

GENATA 250CC MODEL R1

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
10 Sht 21:35 Sportiv  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

motorr

1 300 EUR

Viti: 2018
16 Korr 10:38 Sportiv  ·  Berat

honda

07 Nën 16:35 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Elbasan

Motorr Yamaha XMax 250cc 837 km

4 500 EUR

Viti: 2015
08 Gush 07:44 Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Harli

600 EUR

Viti: 2018
06 Nën 18:13 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Durrës

Kerkoj motorr me qera

1 LEK

Viti: 2003
03 Korr 11:29 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Durrës

Shitet yamaha majesty 250cc

1 250 EUR

Viti: 2005
30 Maj 10:21 Sportiv  ·  Honda  ·  FMX  ·  Durrës

Honda Forza 250cc

2 000 EUR

Viti: 2007
09 Jan 14:46 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  JonWay  ·  Elbasan

Shitet

800 EUR

Viti: 2011
23 Nën 20:16 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Berat

Motor yamaha majesty 250

900 EUR

Viti: 2000
27 Nën 20:35 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha Majesty 250cc -01

1 200 EUR

Viti: 2001
27 Nën 20:31 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha Majesty 250cc -01

1 200 EUR

Viti: 2001
23 Nën 19:17 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha 250cc

1 000 EUR

Viti: 2000
05 Gush 17:21 Sportiv  ·  Tiranë

Motor 250cc -86

1 500 EUR

24 Qer 17:46 Sportiv  ·  Elbasan

Suzuki bandit 250cc 98

1 100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 250cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë All Category
  • 250cc në kategorinë Sportiv

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione