Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

150cc - Sportiv Të gjitha në Shqipëria

Honda , 4
Beta , 2
Lifan , 2
Suzuki , 2
SYM , 2
Aprilia , 1
KTM , 1
Kymco , 1
Malaguti , 1
Peugeot , 1
PGO , 1
TM , 1
Yamaha , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 150cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 150cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 12:24 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Shitet motorr Honda 150cc

2 000 EUR

25 Nën 12:40 Sportiv  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Peugeot Django 2016

2 200 EUR

01 Gush 21:47 Sportiv  ·  Malaguti  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet okazion Malaguta 150cc viti 2010

1 000 EUR

20 Mar 11:21 Sportiv  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Sym 150cc

500 LEK

20 Mar 00:09 Sportiv  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

150 cc me freksion

400 LEK

24 Dhj 16:34 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Berat

Motor-150cc

400 LEK

11 Qer 19:16 Sportiv  ·  Kymco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KYMKO 150 CC

600 LEK

Viti: 2003
14 Gush 02:38 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet

1 300 LEK

Viti: 2011
27 Qer 13:51 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Korçë

Shiten 2 motora

10 LEK

Viti: 2008
10 Maj 17:11 Sportiv  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Pgo bugxter 150 cc benzine

2 200 EUR

Viti: 2011
23 Pri 22:26 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tepelenë

Shiten motorrat okazion

65 000 LEK

Viti: 2012
16 Mar 21:50 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Quad atv

1 EUR

Viti: 2009
20 Shk 19:18 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Torpedo 150cc

45 000 LEK

Viti: 2000
27 Jan 19:37 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Crypton  ·  Shkodër

Shitet grup 150

150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
03 Nën 19:47 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Dibër

shitet motorri sportiv

600 LEK

Viti: 2007
03 Nën 13:34 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Dibër

Shitet

600 LEK

Viti: 2009
11 Tet 18:54 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Berat

Shitje motoçiklete

1 500 EUR

Viti: 2018
05 Sht 13:43 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Sportcity  ·  Shkodër

Shitet grup 150cc

Viti: 2020
21 Nën 20:31 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Qiangi 150cc

600 LEK

Viti: 2002
16 Qer 20:33 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet Dayang 150cc" 2018

2 000 000 LEK

Viti: 2018
20 Mar 19:03 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Kukës

Motor

400 EUR

Viti: 2000
26 Tet 14:42 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda ax1

1 000 EUR

Viti: 1994
27 Gush 23:00 Sportiv  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Lushnjë

Shitet

500 LEK

Viti: 2005
26 Gush 19:10 Sportiv  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Lushnjë

Suzuki 150cc gjendje te mir dhe i vecant si model

500 LEK

Viti: 2005
27 Korr 22:03 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Motorr 150cc

Viti: 2011
19 Qer 21:03 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Kucovë

��OKAZION�� MODENAS-DINAMIK

Viti: 2018
01 Jan 22:16 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

SHITET MOTORRI

1 500 EUR

Viti: 2010
19 Dhj 13:07 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr okazion 150cc

300 EUR

Viti: 2008
05 Sht 22:12 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Lushnjë

Okazion

700 EUR

Viti: 2008
11 Gush 11:21 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Lushnjë

Shitet

700 EUR

Viti: 2008
11 Nën 21:45 Sportiv  ·  Fier

Modenas dynamic 150cc -06

07 Qer 22:58 Sportiv  ·  Korçë

Modenas dinamik sport 150cc pistoni 58mm -08

600 EUR

17 Maj 17:18 Sportiv  ·  Durrës

Motor skuter 150cc -02

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 150cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione