Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lifan - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Lifan , 484
Honda , 42
Yamaha , 9
Aprilia , 5
Kawasaki , 5
KTM , 4
Aixam , 3
Shineray , 3
Suzuki , 3
Adly , 2
CFMOTO , 2
e-max , 2
Kymco , 2
Baotian , 1
Benelli , 1
DKW , 1
Gilera , 1
Jinling , 1
Online , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lifan ,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj lifan Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda X-ADV 2022 - XADV

15 500 EUR

Dje 13:54 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Kavajë

Motorr lifan 110cc

90 000 LEK

20 Pri 20:45 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Pogradec

Motorr Lifan 80 cc

550 EUR

20 Pri 07:53 Skuter  ·  Honda  ·  Silver Wing ABS  ·  Tiranë

Freksion kemban Silver Wing 400

220 EUR

20 Pri 07:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Givi V56 Monokey

300 EUR

20 Pri 07:53 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bllok Freksioi Kemban Variator Sh 300

350 EUR

20 Pri 07:53 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amortizator Honda Sh 125

120 EUR

20 Pri 07:52 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Bmw Yamaha

70 EUR

20 Pri 07:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kawasaki Honda Marmit Origjinale

180 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 07:52 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda X ADV Xham

30 EUR

20 Pri 07:52 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

20 Pri 07:51 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max Baule

350 EUR

19 Pri 19:32 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Vlorë

Shitet motor 110cc .

550 LEK

19 Pri 13:30 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lifan 110 okazion 24h

300 EUR

14 Pri 23:08 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Xadv 750 pjese origjinale

13 Pri 18:58 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Vlorë

Shitet motor lifan 110 cc me letra.

750 LEK

09 Pri 05:18 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mat

Motorr lifan super gjendje me letra

65 000 LEK

03 Pri 23:12 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet lifan 2020 pak kilometra

900 LEK Çmimi me zbritje

29 Mar 18:37 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Papaq lifan 110

230 EUR

29 Mar 10:31 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet motorr 79cc me letra

37 000 LEK

28 Mar 05:17 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lushnjë

Lifan 110 cc

400 EUR

21 Mar 13:18 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Okazion motorr ne shitje

18 Mar 08:29 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Shkodër

SHITET MOTORRI

2 500 LEK

13 Mar 08:10 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha r6

7 EUR

05 Mar 20:07 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

lifan

500 LEK

29 Shk 10:15 Të tjera  ·  Honda  ·  GLX  ·  Lushnjë

Shitet Honda Glx grup lifan 110

35 000 LEK

27 Shk 17:21 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Lifan 110 cc

800 EUR

12 Shk 22:39 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Bulqizë

Shitet nderrohet motorr lifan 110cc

850 EUR

07 Shk 14:02 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mat

shitet

500 EUR

06 Shk 22:36 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Shitet nderrohet papaq lifan 110cc

850 EUR

03 Shk 19:12 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Shitet ndrrohet papaq lifan 110cc

850 EUR

19 Jan 15:01 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Gjirokastër

motor

750 LEK

15 Jan 15:54 Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Tiranë

Shitet Burgman 400 ne gjendje te mire.

1 500 EUR

14 Jan 15:57 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Lifan 110

1 100 EUR

11 Jan 15:48 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lifan

550 LEK

10 Jan 19:31 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Lifan 110

250 EUR

09 Jan 21:33 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Lifan 110

250 EUR

07 Jan 18:07 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Lifan 110

260 EUR

07 Jan 13:39 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Lifan 72 cc

360 EUR Çmimi me zbritje

04 Jan 21:59 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Korçë

Lifan 125 cc

1 100 LEK

04 Jan 21:13 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Korçë

Lifan 125 cc

1 200 LEK

04 Jan 18:48 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

lifan 125 cc

1 200 LEK

19 Dhj 08:26 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet okazion

750 EUR

17 Dhj 19:52 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet

800 EUR

01 Dhj 06:02 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Lifan 100 cc

100 000 LEK

Viti: 2018
27 Nën 20:41 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Shkodër

Lifan 125 cc

450 LEK

27 Nën 12:22 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet

550 LEK

25 Nën 22:29 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Elbasan

Lifan 125cc

12 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lifan | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Lifan në kategorinë All Category
  • Lifan 125cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan
  • lifan 110cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan
  • Lifan 125 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • Lifan 110 cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan
  • Lifan 125 në kategorinë Sportiv
  • Lifan 110 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • Lifan 110 në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • Lifan 110 në kategorinë Skuter
  • Lifan 110 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione