Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ekonomik - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Honda , 129
Yamaha , 96
Piaggio , 50
Kymco , 41
Suzuki , 30
Kawasaki , 18
Aprilia , 17
Malaguti , 15
SYM , 9
Gilera , 8
Lifan , 6
Peugeot , 5
BMW , 4
Vespa , 4
Beta , 3
Bashan , 3
Zhongyu , 3
Lambretta , 2
Benelli , 2
Shineray , 2
Cagiva , 2
Jawa , 1
KTM , 1
Triumph , 1
Hyosung , 1
Daelim , 1
Adly , 1
Jinling , 1
DKW , 1
Aprillia , 1
Piaggio , 1
CFMOTO , 1
Italjet , 1
MBK , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ekonomik,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ekonomik Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:15 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ndrrohet shitet honda vision

1 600 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:31 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa Lx 50cc

1 800 EUR

Dje 17:46 Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Piaggio Liberty 50 cc

1 200 EUR

Dje 17:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC700XA ABS SC-PROJECT

5 900 EUR

Dje 17:02 Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Suzuki DR 125 RM viti 12/2008.

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:28 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Nmax 155cc motorr

2 900 EUR

Dje 10:43 Skuter  ·  Honda  ·  PCX  ·  Tiranë

Honda pcx 125cc 2013 ECO okazion

2 500 EUR

Dje 10:15 Chopper/Coustom  ·  Suzuki  ·   ·  Korçë

Okazion Suzuki c90 vl1500 i 2008

18 Qer 19:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda sh 125 2017 okazion

2 990 EUR

18 Qer 17:26 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC750X 2016 Automat Ose Ndrrohet

7 800 EUR

18 Qer 15:33 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Forza 125 2022

5 500 EUR

18 Qer 14:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

HONDA SH 125 2013

2 700 EUR

18 Qer 04:01 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Beverly 350 sport touring abs

3 500 EUR

17 Qer 12:57 Të tjera  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Honda sh 125cc 2016

2 700 EUR

16 Qer 11:48 Të tjera  ·  Honda  ·  Innova  ·  Tiranë

Honda innova 125

2 450 EUR Çmimi me zbritje

16 Qer 11:20 Skuter  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggo 2019

3 000 EUR

11 Qer 15:34 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Honda Nc 750X 2016 Automat 22 mije km

8 300 EUR

10 Qer 15:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC700S A2 €5000 i diskutueshem

5 000 EUR

10 Qer 12:57 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

SHITET KAMA

3 000 LEK

09 Qer 23:18 Touring  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kawasaki Versys 650 Touring

7 500 EUR

09 Qer 10:06 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

SHITET KAMA

09 Qer 09:59 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

SHITET KAMA

3 000 LEK

06 Qer 13:53 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet dayang 800 lek

800 LEK

04 Qer 16:19 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2021 Yamaha N MAX

3 200 EUR

04 Qer 16:16 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2021 Yamaha N MAX

3 200 EUR

03 Qer 14:45 Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Piaggio Liberty 50 cc

800 EUR

02 Qer 22:13 Të tjera  ·  Malaguti  ·  Madison  ·  Shkodër

Madison.Malaguti

2 300 EUR

28 Maj 14:39 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Aerox R Sport

1 000 EUR

27 Maj 19:11 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kavajë

Yamaha majesty 250cc

1 100 EUR

26 Maj 17:32 Touring  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion benelli

6 500 EUR

24 Maj 16:25 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet yamaha

1 800 EUR

24 Maj 16:24 Skuter  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Durrës

kymco250 injeksion super Ekonomik

1 900 EUR

24 Maj 10:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr Zontes 125cc

3 300 EUR

22 Maj 10:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet piaggo medley 125 i 2019

3 000 EUR

18 Maj 03:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

SHITET

3 000 EUR

17 Maj 09:39 Skuter  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet per 125cc me Marshe

1 000 EUR

05 Maj 12:05 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kawasaki z750

2 900 EUR

04 Maj 16:00 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Korçë

KAYO 250cc i Ri

10 LEK

03 Maj 17:46 Skuter  ·  Piaggio  ·  MP3  ·  Tiranë

PIAGGIO MP3 500

6 700 EUR

03 Maj 01:57 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Motorr Dayang 120cc

120 000 LEK

01 Maj 20:59 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Nas Max-x me 1500 km akull i ri OKAZION

2 800 EUR

29 Pri 11:24 Skuter  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Tiranë

shite okazion

1 600 EUR

25 Pri 22:40 Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Durrës

HONDA Vision 110

1 950 EUR

25 Pri 20:54 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Aerox R Sport

1 200 EUR

24 Pri 15:32 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Honda Forza 350

7 700 EUR

23 Pri 11:05 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125

1 100 LEK

20 Pri 16:23 Skuter  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Tiranë

KYMCO XCITING 250

1 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ekonomik | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione