Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

50 - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Yamaha , 53
Piaggio , 49
Honda , 45
Vespa , 43
Aprilia , 38
Kymco , 24
Suzuki , 18
Kawasaki , 9
Peugeot , 9
Malaguti , 8
BMW , 7
Gilera , 7
Lifan , 6
Adly , 4
Ducati , 4
KTM , 4
Beta , 3
CFMOTO , 3
MBK , 3
Baotian , 2
CPI , 2
Italjet , 2
Aixam , 1
Cagiva , 1
Can Am , 1
e-max , 1
Jawa , 1
Jinling , 1
Luxxon , 1
Online , 1
Rivero , 1
SYM , 1
TM , 1
Zero , 1
Aprillia , 1
BMX , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 50,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 50 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:33 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA NIKEN VP 2021

14 000 EUR

Sot 17:12 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Yamaha Dt 50

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 15:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda X8R-X 50 cc si i ri

1 600 EUR

Sot 15:32 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Vision 50 cc 4T viti 2015. Km 5400

1 950 EUR

Sot 15:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yamaha Aerox 50 R 2T viti 2015

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:24 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Beverly 350 sport touring abs

3 600 EUR

Dje 18:11 Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Shkodër

Shitet Piaggio Liberty S Line

1 500 EUR

Dje 12:59 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
Dje 12:59 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
Dje 12:56 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
Dje 12:56 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
Dje 12:56 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC XTR

Shitësit të Besuar
Dje 12:47 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
12 Qer 14:42 Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Shkodër

Burgman 400 super gjendje

1 600 EUR Çmimi me zbritje

10 Qer 12:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha tzr 50cc

1 500 EUR Çmimi me zbritje

07 Qer 20:31 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Moto cross !!

900 EUR

07 Qer 20:27 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Nipponia  ·  Tiranë

GOMA PARME 14 INCH-GOMA MBRAPME 12 INCH

990 EUR

07 Qer 18:15 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet x max 250 viti 2011

3 300 EUR

03 Qer 17:52 Skuter  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET MOTOR CITY COCO

550 LEK

03 Qer 14:45 Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Piaggio Liberty 50 cc

800 EUR

02 Qer 20:34 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

shitet skuter

300 EUR

02 Qer 13:28 Kros/Enduro  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr elektrik

500 EUR

01 Qer 15:04 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SHITET MOTOR CITY COCO

550 EUR

29 Maj 23:51 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Skuter elektrik i ri 1200€

1 200 EUR

28 Maj 22:48 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

scooter ne shitje

350 EUR

25 Maj 17:14 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-Max 250 (cc) - 2010-ës, ne shitje.

2 700 EUR

23 Maj 20:44 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Kucovë

Skuter R-Sport 50 Avispa 50 Kubikë

300 EUR

17 Maj 19:50 Skuter  ·  Can Am  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Elektrik 75 klm me nje karikim

1 599 EUR

16 Maj 15:01 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Stornello  ·  Tiranë

Shitet&Nderrohet Moto Guzzi Stornello

750 000 LEK

13 Maj 18:04 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Elektrik

100 000 LEK

11 Maj 08:25 Skuter  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Tiranë

Shitet kymco 50 cc per pjesë ose komplet 18000 lek

18 000 LEK

10 Maj 13:13 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa PK 75 cc 1989

09 Maj 11:42 Skuter  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Tiranë

Shitet kymco 50 cc per pjesë ose komplet 18000 lek

18 000 LEK

09 Maj 11:23 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

Shitet Kawasaki ER-5 500cc

2 400 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 12:18 Skuter  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Tiranë

Shitet kymco 50 cc per pjesë ose komplet 18000 lek

18 000 LEK

06 Maj 15:04 Terren/Offroad  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SUZUKI RV 50 cc

100 000 LEK

05 Maj 21:25 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION Africa Twin

12 800 EUR

04 Maj 23:48 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkodër

Vespa PK 1989

02 Maj 20:59 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Elektrik

800 EUR

29 Pri 23:56 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Crypton  ·  Tiranë

YAMAH CRYPTON S 115 Me ABS

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 50 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione