Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura KTM Të gjitha në Shqipëria

Adventure , 102
Model Tjeter , 156

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:22 Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

KTM 1290 Superadventure S - 2018

14 500 EUR

Dje 16:10 Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

KTM 1090 ADVENTURE

11 800 EUR

Dje 11:52 Të tjera  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

KTM DUKE 2018

5 600 EUR

15 Pri 17:27 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

KTM DUKE

5 600 EUR

14 Pri 14:21 Auto sallon Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Tiranë

Auto fortuzi

12 500 EUR

Shitësit të Besuar
14 Pri 14:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM Super Adventure 1290 S

17 500 EUR

Online
13 Pri 18:46 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Shkodër

Ktm 640cc LC4 Supermoto

3 700 EUR

07 Pri 17:49 Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

KTM 1290 Super Adventure S 2019 ‼️SUPER OKAZION‼️

14 999 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 16:44 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ktm

1 LEK

03 Pri 03:37 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

KTM 250 2T

2 800 EUR Çmimi me zbritje

01 Pri 11:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 85SX

1 800 EUR

31 Mar 16:22 Auto sallon Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 350 SXF

4 000 EUR

Shitësit të Besuar
31 Mar 16:21 Auto sallon Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 525 SMR

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
27 Mar 01:35 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Kerkoj motorr pa grup fare

300 EUR

23 Mar 23:26 Touring  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm 1290 SuperDuke GT 2021 i ri

13 999 EUR

23 Mar 17:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM

4 000 EUR

20 Mar 12:19 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Kukës

KTM 600 cm3

2 200 EUR

10 Mar 22:09 Të tjera  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Tiranë

E blere 1300€ 3 muaj qe eshte blere shitet 850€

850 EUR

05 Mar 14:51 Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Tiranë

Papaq 110

700 LEK

04 Mar 15:20 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ktm Duke 390R

2 500 EUR

02 Mar 14:44 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Brand NEW KTM Duke 200

1 500 EUR

28 Shk 10:11 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Korçë

Shitet

4 500 EUR

26 Shk 13:57 Skuter  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Skuter Ninebot

600 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 15:54 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM Duke 690 kb

4 000 EUR

12 Shk 11:47 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

KTM EXC 350 4 STROKE 2019

6 500 EUR

10 Shk 12:31 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Fier

shitet

40 LEK

01 Shk 01:56 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm350 sxf

5 400 EUR

16 Jan 22:09 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Kukës

Ktm okazion per arsye mos pordorimi

1 200 EUR

08 Jan 15:47 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET

4 500 EUR

05 Jan 14:44 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçiklete Kursi

1 800 LEK

02 Jan 16:29 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

Shitet motor dayang 110

500 LEK

17 Dhj 12:06 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm350sxf

5 400 EUR

10 Dhj 18:29 Touring  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM Duo 700 kubik

4 200 EUR

09 Dhj 23:01 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Kukës

Ktm 450cc ne gjendje te mir

1 500 EUR

06 Dhj 19:13 Të tjera  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçiklete gjermane

20 000 LEK

17 Nën 19:29 Të tjera  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete

30 000 LEK

17 Nën 15:17 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

Honda Goldwing

7 800 EUR

03 Nën 22:21 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Kukës

Ktm 625cc ne gjendje te mir

1 500 EUR

27 Tet 21:50 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Korçë

Shitet

4 500 EUR

18 Tet 10:02 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Ktm 690 duke

08 Tet 19:57 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet KTM Duke 690 kubik

4 500 EUR

07 Tet 00:30 Të tjera  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Tepelenë

Shitet bicikleta

100 EUR

01 Tet 11:35 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Vlorë

ktm

1 400 EUR

14 Sht 13:30 Të tjera  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Has

2020 KTM Supermoto 690 SMC R ABS

12 000 EUR

14 Sht 13:23 Të tjera  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Has

2020 KTM Supermoto 690 SMC R ABS

12 000 EUR

12 Sht 17:31 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Korçë

Shitet

4 500 EUR

02 Sht 22:36 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Kukës

Okazjonnn cmimi okazjon shitet urgjent Ktm 625cc

1 500 EUR Çmimi me zbritje

01 Sht 15:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm350sxf

5 500 EUR

28 Gush 12:22 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm350sxf kros

5 500 EUR

27 Gush 21:15 Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Përmet

Shitet motorri

900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione