Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Berat

Honda , 19
Yamaha , 13
Piaggio , 7
Kawasaki , 4
Suzuki , 4
Lifan , 3
SYM , 3
Jawa , 2
Jinling , 2
Kymco , 2
Aeon , 1
Bashan , 1
Horex , 1
Malaguti , 1
Peugeot , 1
Shineray , 1
SMC , 1
TM , 1
Zero , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Mar 20:19 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZR  ·  Berat

Okazion

1 800 EUR

25 Mar 21:05 Skuter  ·  Malaguti  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr Malaguti 500

2 000 EUR

02 Jan 21:15 Touring  ·  Yamaha  ·  TDM  ·  Berat

Motorr Yamaha 850cc

2 300 EUR

16 Dhj 15:45 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Nipponia  ·  Berat

Brio 125cc i ri

1 300 LEK

20 Nën 17:00 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet kawasaki 110 cc

30 Tet 18:48 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

Motorr me 4 rrota

1 400 EUR

02 Korr 23:58 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr

700 LEK

06 Maj 22:37 Sportiv  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr 125cc

850 EUR Çmimi me zbritje

10 Pri 15:08 Skuter  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr sym 125cc 2014

1 100 EUR

02 Dhj 20:13 Skuter  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr 125cc Sym

800 LEK

29 Nën 13:37 Të tjera  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Berat

SHITET MOTORR KAVASAKI 110 KUBIK VITI 2021

1 200 LEK

20 Tet 06:51 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Nipponia  ·  Berat

Shitet

550 LEK

11 Tet 19:13 Të tjera  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr shinreay 250cc

1 500 EUR

Viti: 2021
30 Korr 11:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

Motorr elektrik

2 000 EUR

Viti: 2020
29 Qer 17:47 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZR  ·  Berat

YAMAHA 1200cc

2 100 EUR

Viti: 2002
07 Qer 10:20 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

Shitet motorr infinitity 110 Cc / Sherbimet e bera tera .

800 LEK

Viti: 2011
16 Maj 17:04 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Berat

Shitet

1 EUR

Viti: 2019
15 Maj 23:42 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Berat

Shitet

1 LEK

Viti: 2019
14 Maj 22:34 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Berat

Shitet

1 EUR

Viti: 2019
24 Pri 08:58 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

Motorr Grup Trinity 110

270 LEK

Viti: 2021
05 Pri 11:30 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Berat

SHITET motorr

500 LEK

Viti: 2002
30 Jan 15:27 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

Modernas

1 500 LEK

Viti: 2014
02 Nën 18:22 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Berat

Lifan 110cc

Viti: 2009
30 Tet 15:18 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Berat

Motorr sportiv

200 LEK

Viti: 2021
16 Tet 09:25 Sportiv  ·  Horex  ·  Model Tjeter  ·  Berat

MOTORR

Viti: 2013
07 Sht 01:14 Sportiv  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr Suzuki

1 EUR

Viti: 2002
29 Korr 07:17 Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Berat

Okazion Suzuki K9 - 750

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
28 Korr 17:56 Të tjera  ·  Honda  ·  Innova  ·  Berat

Honda 100

350 LEK

Viti: 2016
14 Korr 21:41 Skuter  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Piaggio Xevo M36601

2 500 EUR

Viti: 2015
08 Korr 18:11 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Berat

Yamaha yzf600R

2 650 EUR

Viti: 2004
25 Qer 15:38 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Crypton  ·  Berat

Yamaha crypton 135cc

1 100 EUR

Viti: 2013
24 Qer 14:37 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Crypton  ·  Berat

Yamaha crypton 135cc

1 650 LEK

Viti: 2015
29 Maj 09:02 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shes motorr piaggio 183cc

700 EUR

Viti: 2010
21 Maj 22:50 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Berat

Shes Motorr Lifan

650 LEK

Viti: 2010
03 Maj 15:39 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Classic  ·  Berat

Piaggio infinit 125cc

600 EUR

Viti: 2011
29 Pri 07:14 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Classic  ·  Berat

Motorr 125cc 600€

600 EUR

Viti: 2011
24 Pri 20:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Berat

Yamaha 250cc ,viti 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
10 Mar 20:02 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Berat

Honda CBR 125

900 LEK

Viti: 2004
29 Jan 07:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motorr scuter TELL Viti 2014

2 300 EUR

Viti: 2014
17 Jan 13:29 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

125cc

8 EUR

Viti: 2020
22 Dhj 13:11 Kros/Enduro  ·  Zero  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr krose 150cc

600 LEK

Viti: 2000
27 Nën 10:19 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Berat

Motorr

650 LEK

Viti: 2001
23 Sht 18:52 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  Innova  ·  Berat

Okazion: shitet motorr Honda 150cc 600mije leke !!

600 LEK

Viti: 2000
01 Sht 00:31 Skuter  ·  Aeon  ·  Cobra  ·  Berat

Shiten ose nderrohet me motorr 600cc

2 500 EUR

Viti: 2019
06 Gush 16:09 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

Motorr 110 cc

990 EUR

Viti: 2019
24 Korr 13:38 Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  Tu 250 Volty  ·  Berat

Kerkoj karkalec me letra

1 000 LEK

Viti: 2002
16 Korr 20:19 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Yhamaha tt 600 r

1 000 EUR

Viti: 2004
14 Korr 18:16 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr me 4 rrota

2 100 EUR

Viti: 2014
04 Korr 19:50 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shtet motorr piaggio

250 LEK

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Motorr uji në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Motorr në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Motorr pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • motorr në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • MOTORRA në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • Motorr në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson
  • Motorr elektrik në kategorinë Moped (nën 50cc) | Markë tjetër

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione