Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Motor me katër rrota në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 11
Aeon , 6
Aixam , 1
Aprilia , 10
Barossa , 1
Bashan , 17
Benelli , 2
Beta , 1
Blata , 1
BMW , 4
Can Am , 16
Cectek , 1
CFMOTO , 18
CPI , 3
Daelim , 1
e-max , 1
E-Ton , 2
Explorer , 2
Gilera , 1
GOES , 1
Honda , 38
Indian , 1
Italjet , 1
Jawa , 2
Jinling , 8
Kawasaki , 14
KTM , 5
Kymco , 13
Laverda , 1
Lifan , 9
Linhai , 1
Luxxon , 5
Maico , 1
Motobi , 1
Online , 1
Peugeot , 1
PGO , 3
Piaggio , 5
Polaris , 8
Rivero , 1
Shineray , 6
SMC , 4
Suzuki , 12
SYM , 11
TGB , 6
TM , 1
Vespa , 1
VICTORY , 1
Yamaha , 30
Zhongyu , 2

Motor me katër rrota të përdorur dhe të ri në shitje. Gjej motor me katër rrota në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si: ATV, Kymco, Lifan, Suzuki, Sym, Can-Am dhe shumë lloje tjera. Filtroni njoftimet në bazë të vitit të prodhimit apo çmimit të motorëve me katër goma. Shikoni njoftimet dhe gjej ofertën ideale.


Nëse keni motor me katër goma që nuk e përdorni, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani për motor me katër rrota në shitje dhe gjej blerësin potencial në mesin e shumë vizitorëve ditore.Dje 18:17 Me katër rrota/ATV  ·  Cectek  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Cectek 500 quaddrive

Dje 14:53 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
Dje 14:49 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC XTR

Shitësit të Besuar
Dje 14:49 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
26 Maj 17:32 Me katër rrota/ATV  ·  Italjet  ·   ·  Vlorë

Buggy Italcar

8 000 EUR

26 Maj 09:28 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
26 Maj 09:28 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC NEW BOSS

Shitësit të Besuar
26 Maj 09:28 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
26 Maj 09:25 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC KAYO BULL

Shitësit të Besuar
26 Maj 09:25 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar
23 Maj 15:57 Me katër rrota/ATV  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Piaggio bevery 350

4 700 EUR

21 Maj 16:21 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Fier

Atv 250 CC Automat Okazion

700 EUR

17 Maj 00:38 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Yamaha

8 EUR

09 Maj 22:17 Me katër rrota/ATV  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

STELS 850cc 4x4 2021 QUAD

7 900 EUR

09 Maj 22:13 Me katër rrota/ATV  ·  Can Am  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

STELS GUEPARD 850cc 4x4 2021

7 900 EUR

03 Maj 20:28 Me katër rrota/ATV  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet tricikel 2mijlion

2 000 LEK

02 Maj 22:26 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Yinxiang  ·  Dibër

250cc me 4 goma

500 EUR

23 Pri 17:17 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

ATV MOTOR MOTORR QUAD 49CC,125CC,200CC,250CC,300CC

1 EUR

21 Pri 22:50 Me katër rrota/ATV  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Atv-010

2 300 EUR

18 Pri 03:25 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet

12 Pri 01:09 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Krujë

Motorr 125 cc

1 000 EUR

29 Mar 22:38 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Shitet motorr me dogan

2 200 EUR


Ju pëlqen të vozisni në rrugë malore ose off-road me shumë adrenalinë? Atëherë një motor me katër rrota është zgjedhja e duhur për ju.


Motor me katër rrota në shitje


Blej motor me 4 rrota në tregun më të madh online. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjej motor me katër rrota nga markat e ndryshme si: Kymco kxr, Atv sport, Honda, Yamaha, Atv Polaris, për fëmije, Suzuki, Sym, Can-AM Maverick, Quad, Adly dhe shumë lloje tjera. Këtu përfshihen motor me 50cc, 125cc, 150cc, 250cc, 300cc, 330cc, 660cc, 800cc dhe të tjerë.


Gjej motorë me 4 goma, lehtë dhe shpejtë


Në MerrJep.al ju mund të gjeni motorin që ju përshtatet me të gjitha opsionet e nevojshme. Filtroni kërkimet, shënoni markën dhe modelin që kërkoni në kutinë për kërkim, dhe shikoni ofertat më të veçanta për motor nga marka specifike.


Blej dhe shit motorë me katër goma në mënyrë efikse me MerrJep.al. Shpërndani njoftimin tuaj me të dhënat për motoçikletën dhe gjej blerësit potencial në mesin e shumë vizitorëve ditor.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione