Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vespa - Moped (nën 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Piaggio , 66
Peugeot , 4
Yamaha , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vespa,kategori Moped (nën 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vespa Të gjitha | Moped (nën 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Maj 22:35 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa Lx

1 900 EUR

18 Maj 19:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa 49cc

2 200 EUR

04 Maj 23:24 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Vespa PK 1989

25 Pri 17:29 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

vespa special Polini 130cc

3 000 EUR

07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 09:02 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

motor elektrik

650 EUR

31 Mar 22:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa Piaggio 50 cc

400 EUR

09 Shk 17:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MOTORR ELEKTRIK “VESPA”

1 899 EUR

03 Dhj 15:24 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kerkoj vespa te vjeter

01 Dhj 10:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

shitet vespa

620 LEK

02 Korr 20:38 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Vespa 50cc pa letra

50 000 LEK

18 Mar 20:22 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Vespa50kubikshe

22 Tet 11:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Disk per vespa dhe pasqyre

3 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Qer 11:36 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio

30 000 LEK

23 Qer 15:07 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Vespa 50cc

1 000 EUR

24 Maj 02:52 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motora 49

790 LEK

24 Maj 02:52 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motora 49

790 EUR

18 Maj 12:21 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

450 LEK

17 Maj 08:22 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

550 LEK

14 Maj 13:49 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

550 LEK

06 Maj 10:58 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

500 EUR

02 Maj 15:40 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

550 LEK

01 Maj 10:17 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

550 LEK

26 Pri 23:06 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Korçë

Motor

599 EUR

17 Pri 19:01 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio Vespa Et2 50cc 2T

480 EUR

04 Pri 22:04 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

piaggio vespa

420 EUR

25 Shk 17:08 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor vespa 49 cc

1 700 LEK

13 Shk 22:43 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa 50-special 1973 me dogane

2 000 EUR

11 Shk 21:57 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Vespa

900 EUR

05 Shk 11:16 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Vespa 50s

1 100 EUR

18 Sht 13:23 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio Vespa

6 300 LEK

17 Sht 11:40 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motori vespa

700 EUR

29 Qer 09:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motori vespa

550 EUR

30 Maj 09:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa

1 300 EUR

13 Maj 09:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet vespa indiane

250 EUR

26 Mar 16:57 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Vespa 1971

600 000 LEK

24 Mar 03:41 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

SHITEN VESPA

20 Mar 16:48 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Kona bike

300 EUR

08 Mar 09:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHES VESPA 50N

2 500 EUR

10 Jan 16:12 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌U SHIT FLM MERRJEP❌

900 LEK

03 Jan 18:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet vespa 49cc

300 EUR

26 Dhj 15:06 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Vespa 2015 890km

2 500 EUR

09 Nën 17:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa ET4

800 EUR

26 Sht 08:54 Moped (nën 50cc)  ·  Tiranë

Kerkoj

08 Sht 09:50 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Vespa 49cc

320 EUR

03 Sht 12:25 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Vespa

800 EUR

31 Gush 18:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Vespa super Gjendje

330 EUR

16 Gush 09:13 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa

14 Gush 14:15 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio Vespa C16

90 000 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vespa | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa
  • vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Online
  • Vespa në kategorinë All Category
  • vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco
  • vespa në kategorinë Moped (nën 50cc) | Yamaha
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Vespa në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione