Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Scooter - Moped (nën 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Scooter,kategori Moped (nën 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Scooter Të gjitha | Moped (nën 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:56 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Scooter 42V

370 EUR

Dje 13:33 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nave n65 okazion

185 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 21:07 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Moped/Scooter 50cc

100 LEK

26 Maj 19:26 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

E scooter / Skuter elektrik

100 LEK

25 Maj 18:20 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Scooter X9 i perdorur

180 EUR

24 Maj 16:38 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter skuter zwheel 1000W super gjendje

350 LEK

23 Maj 19:01 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

scooter elektrik inokim

1 200 EUR

22 Maj 19:57 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SXT SCOOTER 1000 .!!! PRODHIM GJERMAN .!!

900 EUR

15 Maj 10:14 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet skuter elektrik gjerman "The Urban XR1".

30 000 LEK

14 Maj 13:35 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet Scoot Okazion

160 EUR

10 Maj 14:38 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter ne gjendje shume te mire

220 EUR

08 Maj 02:48 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

City coco

100 000 LEK

04 Maj 17:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter HT-T4 MAX (kopje e Ninebot)

35 000 LEK

28 Pri 23:14 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Kugoo

21 Pri 19:25 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Argento

300 EUR

21 Pri 19:19 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter nineboot

500 EUR

16 Pri 18:38 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Electric X8

365 EUR

Shitësit të Besuar
08 Pri 18:40 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOPED

370 LEK

07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 15:53 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter

45 000 LEK

25 Mar 11:16 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos / Sprint  ·  49cc  ·  Kurbin

Scooter yamaha 50cc 2010

500 EUR

23 Mar 19:04 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

520 EUR

20 Mar 20:00 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet scooter lx6 scooter

860 EUR

19 Mar 10:08 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Xiaomi Pro2 Monopatine

25 000 LEK

17 Mar 11:07 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Electric scooter

185 EUR

Shitësit të Besuar
12 Mar 19:41 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Monopatine Elektrike

30 000 LEK

04 Mar 17:20 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter

170 LEK

20 Shk 18:02 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter City Coco

700 EUR

19 Shk 20:49 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

⚠️OKAZION⚠️ SCOOTER ELEKTRIK

190 LEK

12 Shk 14:09 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Monopad, scooter ose skuter

50 LEK

09 Shk 18:53 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete MERIDA 26

8 000 LEK

09 Shk 16:25 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter elektrik

650 EUR

01 Shk 16:40 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Electric Scooter

350 EUR

29 Jan 21:06 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion 400€ i disk (Scooter Elektrik)

400 EUR

29 Jan 18:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter Elektrik

40 000 LEK

25 Jan 12:41 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

♻️Scooter Electronic♻️OKAZION‼️

400 LEK Çmimi me zbritje

21 Jan 18:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Electric

23 000 LEK

09 Jan 15:51 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

APRILIA SCARABEO 500CC

1 600 EUR

04 Jan 13:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

35 000 LEK

04 Jan 10:58 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Mi Scooter ne gjendje shume te mire

180 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Scooter | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Scooter në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • scooter electric në kategorinë Makina | Nissan | Qashqai
  • Scooter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • Scooter në kategorinë All Category
  • scooter elektrik në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • Scooter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | Nexus
  • Scooter në kategorinë Moped (nën 50cc) | Yamaha
  • Scooter elektrik në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Scooter në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Scooter në kategorinë Të tjera

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione