Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Moped (nën 50cc) Në shitje (Shitet, Shes) në Durrës

Aprillia , 30
Baotian , 2
BMX , 4
Honda , 21
Peugeot , 13
Ducati , 7
Yamaha , 46
Gilera , 11
Piaggio , 195
Gilera , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Moped (nën 50cc),ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Moped (nën 50cc) | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

08 Qer 21:44 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Biçikletë OLYMPIA

270 EUR

03 Qer 12:17 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet

150 EUR

02 Qer 20:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr Elektrik CITYCOCO

1 300 LEK

30 Maj 11:24 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos / Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete

10 000 LEK

22 Maj 09:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

11 Maj 11:08 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos / Sprint  ·  49cc  ·  Durrës

Skuter elektrik

250 LEK

10 Maj 18:47 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete 26

80 LEK

10 Maj 18:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete 26

100 LEK Çmimi me zbritje

07 Maj 16:48 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Piaggio Si

970 EUR

01 Maj 10:02 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet piagio si okazion 290 euro

290 EUR

19 Pri 21:47 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

biçiklet electic

1 950 EUR

12 Pri 15:22 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET

400 EUR

10 Pri 02:53 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos / Sprint  ·  49cc  ·  Durrës

Motor elektrik

1 500 EUR

07 Pri 11:16 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr piaggio Atala

900 LEK

02 Pri 11:34 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Trotinet elektrik new cross

420 EUR

31 Mar 22:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa Piaggio 50 cc

400 EUR

16 Mar 16:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

❗️SHITET❗️

250 000 LEK

12 Mar 19:41 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Monopatine Elektrike

30 000 LEK

18 Shk 14:29 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Durrës

shitet

50 000 LEK

16 Shk 00:49 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

270 mij lek

270 LEK

12 Shk 14:17 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Bicikleta

30 000 LEK

11 Shk 17:06 Moped (nën 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr

300 LEK

06 Shk 18:51 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten dy skutera

200 EUR

25 Jan 06:35 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Papac

120 000 LEK

22 Jan 18:16 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biçikleta e cilësisë së mirë

15 000 LEK

11 Jan 20:02 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motori elektrik për invalid

140 000 LEK

07 Jan 13:37 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shitet xiaomi proo 250 euro okazion

250 EUR

03 Jan 22:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

ninebot g30 max

50 000 LEK

23 Dhj 15:30 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet gjermane

15 000 LEK

21 Dhj 11:08 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shes xiaomi proo

300 EUR

16 Dhj 10:37 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet komplet malli dyqanit me rroba te perdorura.

1 000 EUR

09 Dhj 16:20 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Bicicletta pieghevole

160 EUR

07 Dhj 23:03 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Kymco  ·  Durrës

motorr 50cc

1 500 EUR

07 Dhj 22:52 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Kymco  ·  Durrës

motorr 50cc

1 500 EUR

30 Nën 13:39 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet 26 120 euro

27 Nën 03:07 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete scott

160 LEK

17 Nën 18:04 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Durrës

shiten bicikleta

04 Nën 21:03 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete

50 EUR

03 Nën 20:05 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Piaggio

200 EUR

26 Tet 22:37 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motociklete elektrike 48v(nas focus)

720 EUR

25 Tet 14:03 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet bicikleta

150 EUR

20 Tet 12:37 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr invalidi

1 100 EUR

04 Tet 19:07 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shes motorr yamaha

1 000 EUR

23 Sht 12:01 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr piaggio

400 EUR

23 Sht 11:58 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Bicikleta

90 EUR

18 Sht 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Scooter Xiaomi

370 EUR

14 Sht 08:17 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Scooter elektrik

120 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Moped (nën 50cc) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione