Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel gtc - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 106

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel gtc,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj opel gtc Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 17:26 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me makine me te madhe

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 20:30 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

OPEL ASTRA

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 11:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra Viti 2008

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 20:00 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra GTC

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Sht 12:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra GTC

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 15:57 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra GTC 1.3 turbo

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 13:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 16:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 10:50 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra 1.7 naft

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 17:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 22:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra GTC

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 23:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet OKAZION OPEL ASTRA 1.7 naft GTC

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

❌OKAZION❌Opel Astra 2009 GTC

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:45 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

❌OKAZION❌ Opel gtc 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:39 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Gtc 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 10:58 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet

2 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 19:34 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra GTC 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:45 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet Opel Astra H GTC 1.9

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 12:32 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lezhë

opel astra gtc automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 07:18 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra GTC 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 23:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Gtc 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 10:03 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra GTC 2.0 naftë 2012 viti 208000 kilometra

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 17:57 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Gtc 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 05:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Gtc 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 15:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra GTC 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 14:28 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Gtc 2009 1.7

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 12:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra GTC 1.7 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 14:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:11 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet okazion

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:50 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel Astra shitet ose Ndrrim

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 16:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Gtc

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 00:09 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Gtc

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 18:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra GTC

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 22:08 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lezhë

Opel Astra gtc

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 20:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra 1.6 benzine + Gaz GTC

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 16:05 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra gtc 1.7 nafte

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:33 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

Opel astra GTC

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 19:11 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

Shitet Opel Astra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 14:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Krujë

Shitet ose nderrohet me makin me hapsir pak me te madhe .

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 10:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kavajë

Opel astra

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

Opel ASTRA

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 05:33 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkodër

shitet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 16:30 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkodër

shitet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 17:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra 1.8 gtc 2006 benzine gas me dogane.

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 14:37 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Peqin

Shitet Opel Astra Per arsye emigrimi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 23:17 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lezhë

Shitet ose nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 15:50 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Shitet Opel Astra GTC

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel gtc | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione