Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Voyager - Makina Të gjitha në Shqipëria

Chrysler , 195
Lancia , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Voyager,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Voyager Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 12:38 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Voyager  ·  Tiranë

LANCIA VOYAGER, VITI 2014, AUTOMATIKE, 2.8 NAFTE, 6+1 VENDE

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
13 Qer 19:03 Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

CHRYSLER GRAND VOYAGER, 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 2.8 NAFTE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
03 Qer 11:55 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Okazion Chrysler Voyager2.8 nafte Kamjo Automatike Viti/2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:50 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Fier

Chrysler grand voyager

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 20:39 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Mallakastër

Chrysler voyager

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Jan 11:31 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

CHRYSLER GRAND VOYAGER LIMITED 2011, AUTOMATIKE

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 13:27 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Kukës

Crysler Voyager

1 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 21:36 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

Chrysler voyager

5 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Tet 21:18 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Shkodër

Chrysler Voyager

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 20:18 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Kukës

Chrysler Voyager 2500€ i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 13:13 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

Chrysler Grand Voyager LIMITED

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 07:54 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Kurbin

Chrysler grand voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 07:54 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Kurbin

Chrysler Grand Voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 07:54 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Kurbin

Chrysler Grand Voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 07:54 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Kurbin

Chrysler Grand Voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 07:54 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Kurbin

Chrysler Grand Voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 17:46 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Durrës

Okazion! Shitet Chrysler Voyager 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 10:26 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Chrysler voyager 2.5 ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 21:58 Makina  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Chrysler voyager

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:07 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Shkodër

Chrysler Voyager Shitet/ Nderrohet

2 100 EUR

23 Jan 10:23 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Durrës

Chrysler voyager per pjese

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 20:45 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Durrës

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 09:56 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Elbasan

��SHITET�� ▪️Chrysler Voyager

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 20:15 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

Shitet makina e ardhur nga Gjermania.

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 20:09 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Shitet makina e ardhur nga Gjermania.

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 20:55 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Elbasan

Chrysler Voyager 2.5Naft CRD

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 17:55 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Shitet Chrysler Voyager

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 22:47 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Shitet Chrysler Voyager

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 12:37 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Kukës

pjes kembimi per chrysler voyager 2.8 crd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Qer 13:59 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

Shitet Chrysler Voyager

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 21:04 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Shkodër

Chrysler voyager nderrohet+diferenca

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 12:10 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Durrës

Chrysler Voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 12:10 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Dibër

Chrysler Voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 12:10 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Chrysler voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 12:06 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Vlorë

Chrysler voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 12:06 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Berat

Chrysler Voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 12:06 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Bulqizë

Chrysler Voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 12:06 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Chrysler voyager

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 12:06 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Elbasan

Chrysler voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 12:06 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Sarandë

Chrysler voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 16:58 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Vlorë

Okazion chrysler voyager

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:40 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Durrës

Chrysler Voyager

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 14:44 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Chrysler Voyager

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Pri 18:56 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Korçë

CHLYSER VOYAGER 1500EURO

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 15:16 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Shkodër

Chrysler voyager

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 06:53 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Chrysler Voyager

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 17:45 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Chysler Voyager

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Shk 16:02 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Vlorë

okazion voyager

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 05:18 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Shkodër

Chrysler Grand Voyager

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 08:33 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Okazionnnnnnn❌

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Voyager | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • voyager në kategorinë Makina | Chrysler | Voyager
  • Voyager në kategorinë Makina
  • Voyager në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • voyager në kategorinë Makina | Chrysler
  • Voyager në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Voyager në kategorinë Automjete
  • voyager chrysler në kategorinë Makina
  • Voyager në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki
  • Voyager në kategorinë Pjesë këmbimi
  • voyager benzin në kategorinë Makina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione