Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Micubishi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Micubishi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Micubishi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 11:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Peqin

Okazion

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 10:24 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Durrës

Micubishi Space Star

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Durrës

1.9 Naft 2007

1 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 17:44 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

micubishi L200

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 13:12 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Vlorë

shitett l 200

11 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 15:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pogradec

micubishi l200

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 18:44 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Peqin

Micubishi l200

10 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:03 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Mitsubishi l200

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Jan 16:26 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Peqin

Micubishi 2008

10 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 22:50 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Shkodër

foristrada 4x4 micubishi hover 2.4 benzina gaz 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 06:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Fier

Micubishi

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 12:01 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Fier

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 18:21 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Fier

Shitet micubishi

2 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 21:24 Makina  ·  Great Wall  ·  Voleex C30  ·  Shkodër

Fuoristrada 4x4 micubishi hover 1.5 benzin gaz 2013

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Korr 10:51 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Berat

Shitet l200 ne gjendje prefekt

6 000 LEK

26 Qer 20:02 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Vlorë

Shitet makine L200 micubishi

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 12:44 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Shkodër

Great wall hover 2.4 benzin gaz full. Kerkoj matorr

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 12:03 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkodër

Micubishi cult 1.5 naft ekonomike 07

1 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 12:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkodër

foristrada 4x4 micubishi

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 19:06 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Berat

micubishi l200

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 11:52 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Peqin

Okazion 5700 euro

5 700 EUR

02 Mar 08:19 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Peqin

Okazion

4 800 EUR Çmimi me zbritje

19 Shk 20:50 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Okazion vetem shitet

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 13:49 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Sarandë

��MICUBISHI PAJERO �� ��0698131262

3 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 17:32 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Vlorë

Micubishi

6 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 17:45 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Micubishi l 200

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 00:11 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pogradec

Mitsubish L200

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 13:00 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Korçë

Micubishi

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 20:06 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Korçë

Micubishi

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 12:52 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Kurbin

shitet Okazion Me 0 kilometra

6 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 17:44 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gramsh

Makin

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 21:03 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gramsh

Makin

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 10:16 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Peqin

Okazion

8 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 16:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Shes Micubishi L200

400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
17 Mar 19:14 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Durrës

OKAZION !! MICUBISHI COLT 1.5 BENZIN + GAZ VITI 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 09:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Durrës

OKAZION !!! MICUBISHI COLT 1.5 BENZIN + GAZ

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:40 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Durrës

KKAZION !!! MICUBISHI COLT 1.5 BENZIN + GAZ VITI 2008

2 600 EUR

11 Shk 14:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Mat

Shitet micubishi

5 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 20:47 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Mat

Shitet Micubishi L200

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 20:56 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Berat

shitet micubishi l200vit98goma te reja letra te paguara tel

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 14:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Skrapar

Foristrad

250 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 19:50 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Berat

micubishi ne gjendje te mi motorrike dhe xhenerike goma te

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 00:15 Makina  ·  Berat

Kerkoj makin pune

25 Tet 21:21 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Fier

hover

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 18:55 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

6500

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Gush 07:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

Pjes kembimi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Berat

Mitsubishi Pajero Sport

7 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 23:50 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Micubishi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 20:33 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Mallakastër

Shitet makin

4 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 13:37 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Vlorë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Micubishi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione