Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

HONDA HRV - Makina Të gjitha në Shqipëria

Honda , 30

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe HONDA HRV ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj HONDA HRV Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 19:10 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Elbasan

Honda HRV 4x4

29 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 14:43 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Tiranë

Honda hrv

14 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 05:17 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Elbasan

HONDA.B Gas 4x4

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 22:51 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

Honda crv

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 17:07 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Mat

Honda hrv - Per pjese

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Tet 12:16 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Honda ( CRV, CIVIC, HRV...)

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Nën 10:25 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Tiranë

Honda hrv

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 19:04 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Berat

Honda Hr-V 4x4

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 00:32 Makina  ·  Kukës

Honda hrv

15 Mar 19:44 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Korçë

Honda HRV, 2001, 1.6 Benzine VTec, 4x4

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 11:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi pajero 0684062315

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Dhj 13:27 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Gjirokastër

Shitet ose jepet per pjes

111 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 07:30 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Tiranë

Shitet Honda 4x4

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 12:23 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Vlorë

Shitet Honda 4x4 Gaz-Benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 16:55 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Vlorë

Okazion

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Nën 17:39 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Vlorë

Shitet Honda HRV

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 17:39 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Vlorë

OKAZION - shitet Honda HRV

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Tet 20:51 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Vlorë

SHITET - HONDA HRV

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 11:24 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Tiranë

Honda HRV 4 x 4

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 15:05 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Durrës

Honda HRV

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 20:16 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Elbasan

Honda hrv benxin gas okazjon

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Jan 18:35 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Tiranë

HONDA HR-V .

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 12:25 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Elbasan

Honda HRV benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 09:55 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Tiranë

Honda HRV 4x4

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Sht 19:28 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Elbasan

Honda hrv

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 23:06 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

Honda cr v 2.2 nafte 2005 u shit flm merrjep

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 13:03 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Pogradec

Honda Hrv 1.6 Benzine & gaz

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 18:36 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Gjirokastër

Honda HRV HR-V 20002 1.6 BENZINE

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 14:03 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Pogradec

Okazion Honda HRV

3 390 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 22:07 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Korçë

Honda hrv 1.6 benzin

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 23:22 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Tiranë

shitet Honda gjendje perfekte

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 15:53 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Fier

Shitet per arsye mosperdorimi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 08:39 Makina  ·  Tiranë

U SHIT AUTOMATIKE HONDA HRV 4WD 1.6 BENZ..

3 100 EUR

06 Tet 00:06 Makina  ·  Tiranë

Honda HR-V 2003

5 000 LEK

21 Sht 15:57 Makina  ·  Tiranë

Honda HRV benzin -03

5 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj HONDA HRV | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione