Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter 308 - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter 308,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter 308 Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 17:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Pogradec

SPRINTER

7 999 EUR

27 Mar 20:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Vlorë

Sprinter 308 Cdi

9 EUR

24 Nën 08:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Kurbin

Shitet

5 500 LEK

22 Sht 09:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Sprinter

1 EUR

19 Jan 09:46 Makina ndërtimi  ·  Fier

Sprinter

6 800 EUR

23 Dhj 13:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Korçë

Sprinter

5 500 EUR

21 Nën 07:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Sprinter 308

4 500 EUR

14 Maj 01:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Berat

Mercedes-benz sprinter 308 cdi

3 900 EUR

02 Shk 18:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Berat

U shit flm merrjep respekte

3 000 LEK

26 Korr 06:56 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes Sprinter 220

17 Mar 16:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Durrës

Sprinter 308

2 000 000 LEK

17 Shk 21:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Tiranë

shitet ose ndrohet

4 500 EUR

09 Dhj 12:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Gjirokastër

sprinter 308

3 700 EUR

25 Tet 10:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  307  ·  Kukës

Mercedes sprinter

5 500 EUR

01 Sht 11:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Lushnjë

sprinter 308

7 000 000 LEK

11 Korr 00:47 Makina ndërtimi  ·  Durrës

Mercedes Sprinter

28 Qer 07:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter 308 me dokumenta

4 200 LEK

09 Mar 15:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Dibër

MERSEDES BENZ

4 000 EUR

02 Shk 16:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Mercedes Benz sprinter 308 me 13 vene

700 000 LEK

02 Shk 16:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Fugon sprinter funi 1997 me 13 vene

700 000 LEK

14 Nën 13:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Super okazion Sprinter 308

6 800 EUR Çmimi me zbritje

28 Qer 21:26 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter

4 000 LEK

23 Qer 12:09 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes Sprinter -03

4 500 EUR

15 Maj 12:24 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter 308 'CDI'-te kuqe

7 200 EUR

01 Maj 18:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Pukë

Mercedes Sprinter 308

700 000 LEK

24 Jan 13:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Fier

Mercedes-Benz Sprinter 308

6 800 EUR

03 Dhj 18:13 Makina udhëtimi  ·  Tiranë

Furgon sprinter 308 cdi

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter 308 | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione