Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Atlas - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Atlas,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Atlas Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 21:20 Makina ndërtimi  ·  Fier

Atlas-copco

500 000 LEK

17 Qer 17:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

Shitet kamion1114

6 000 EUR

15 Qer 22:28 Makina ndërtimi  ·  Tiranë

VINC ATLAS NE GJENJE PUNE 1100 euro i diskutushem

1 100 EUR

14 Qer 23:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

U SHIT

08 Qer 22:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Actros  ·  Elbasan

Actros me vinc

16 000 EUR Çmimi me zbritje

03 Qer 19:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mercedes-benz

29 990 EUR

30 Maj 18:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mercedes-benz

31 000 EUR

24 Maj 14:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Tiranë

Man Tga

47 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 22:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Durrës

Vinc per kamion

1 900 EUR Çmimi me zbritje

01 Maj 21:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Vinc Atlas80.

4 000 EUR

19 Pri 16:33 Makina ndërtimi  ·  Malësi e Madhe

Shitet

38 000 EUR

19 Pri 15:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

Shitet

12 000 EUR

06 Pri 12:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vinxh Atlas 125.1 me 4 dalje

11 000 EUR

03 Pri 23:01 Makina ndërtimi  ·  Kukës

Kompresor Ajri Atlas Copco XRHS385MD

23 Mar 14:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  13-17  ·  Fier

Vinc atlas viti 2007 120

14 000 000 LEK

17 Mar 11:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Cekic

1 EUR

16 Mar 17:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Cekica

1 EUR

16 Shk 18:31 Makina ndërtimi  ·  Kukës

Atlas copco 476 kompressor

53 000 EUR

16 Jan 20:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Vinc

7 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Dhj 16:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  17-22  ·  Durrës

Mercedes benz

34 500 EUR

10 Dhj 13:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Kurbin

kamion 4x4

15 500 EUR

22 Nën 05:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Man 4x4

18 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 20:54 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Eskavator me goma!!

85 000 LEK

10 Tet 12:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Kurbin

Mb1622 4x4

15 500 EUR

19 Sht 08:42 Makina ndërtimi  ·  Tiranë

Mercedes Benz 4x4

34 969 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Atlas | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione