Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese, Tërheqëse dhe Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Shqipëri


Pjesë rezervë për makina ngarkuese/tërheqëse dhe ndërtimi. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për makina ngarkuese, ndërtimi dhe tërheqëse. Blej pjesë të ndryshme për këto automjete si kontejner, karrotrec, pompa hidrauliku, goma, pjes për bager, pjesë për kamionë, vinç reduktor, kambio. Gjeni pjes për Iveco, Pjes për Mercedes Atego, Pjesë për Daf.


Bleni dhe shisni pjesë të ndryshme për makina ngarkuese, tërheqëse dhe ndërtimi. Krijo njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al.Dje 21:02 Pjesët rezerve  ·  Shkodër

Pomp per fai

1 EUR

26 Maj 12:16 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Kov per vinxh

25 Maj 13:43 Pjesët rezerve  ·  Fier

Vario _ Atego pjese kembimi

24 Maj 16:25 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Kove guri per eskavator 35-40 ton

5 850 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 11:46 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Opel combo max

4 200 EUR

22 Maj 14:12 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Kamje kamioni 600 euro

600 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 14:10 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

POMPE NAFTE, kamje, specidisk

900 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 12:49 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Pistona dhe Balestra te ndryshme

1 EUR

21 Maj 12:49 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Depozita

1 LEK

20 Maj 20:49 Pjesët rezerve  ·  Kavajë

PJES PER MAN 19 -372

20 Maj 20:47 Pjesët rezerve  ·  Kavajë

PJES PER MERCEDEZ ATEGO 12-23

20 Maj 20:46 Pjesët rezerve  ·  Kavajë

PJES PER IVECO CURSOR 430

20 Maj 20:46 Pjesët rezerve  ·  Kavajë

PJES PER MAN 26-320

20 Maj 20:45 Pjesët rezerve  ·  Kavajë

PJES PER IVEKO 145 - 17

20 Maj 12:13 Pjesët rezerve  ·  Fier

kazan miller kipper

1 EUR

19 Maj 14:14 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Pompe me reduktor per atego 12t+

2 000 EUR

19 Maj 14:08 Pjesët rezerve  ·  Shkodër

Kapje e shpejt minieskavatori

2 500 EUR

17 Maj 00:03 Pjesët rezerve  ·  Kukës

Bosht terheqes

1 000 EUR

16 Maj 15:02 Pjesët rezerve  ·  Lushnjë

Shitet koke sonde

35 000 LEK

14 Maj 19:01 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Kov ngarkimi per kamion

150 EUR

14 Maj 16:58 Pjesët rezerve  ·  Fier

palfinger pk11502 performance

1 EUR

13 Maj 13:43 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Shitet rrimorkio okazjon

3 200 EUR

11 Maj 11:53 Pjesët rezerve  ·  Fier

pompa hidrauliku te ndryshme

1 EUR

08 Maj 12:39 Pjesët rezerve  ·  Shkodër

Matorr om65

1 EUR

08 Maj 11:29 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Site-shohe Gurore

100 LEK

29 Pri 20:49 Pjesët rezerve  ·  Kurbin

Karroceri

900 EUR

28 Pri 12:52 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Goma per transpaleta

25 LEK

26 Pri 08:24 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Venieri 8.23 Hidromotorr per Fadrom

1 999 EUR

24 Pri 14:13 Pjesët rezerve  ·  Shkodër

Palfinger PK17000

4 000 EUR

22 Pri 19:36 Pjesët rezerve  ·  Kavajë

Saldatrice

2 300 EUR

22 Pri 13:18 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Shitet kova 60cm

500 LEK

18 Pri 07:57 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Shina treni

100 LEK

18 Pri 07:51 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Pistona Prese

1 LEK

16 Pri 21:04 Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Kamjo

15 Pri 04:07 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Kalema per çekiç xhisibi

1 LEK

15 Pri 04:05 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Pompa vaji hidraulike

1 EUR

15 Pri 04:02 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Pompe nafte per motor perkins

1 EUR

15 Pri 04:01 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Motorrino japoneze 12 volt

1 EUR

15 Pri 04:01 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Pompa vaji per presion

1 EUR

15 Pri 04:00 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Pistona hidraulik

1 EUR

15 Pri 03:59 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Motorr janmar dizel tre pistonsh

1 EUR

15 Pri 03:59 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Defera kamjoni

1 EUR

15 Pri 03:58 Pjesët rezerve  ·  Pogradec

Pjese motorri per lombardini

1 EUR


Keni nevojë për pjesë për Eskavator, MiniEskavator, Autobus, Kombibus, dhe automjete tjera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju me qindra njoftime për pjesë të ndryshme për makina ngarkuese/tërheqëse dhe ndërtimi.


Gjej Pjesë rezervë për Makina Ngarkuese/Tërheqëse dhe Ndërtimi


Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni gjithçka që ju duhet për makina ngarkuese si eskavator, rrul, minieskavtor, kamionë, autobus, minibusë, kombibus, vinç dhe shumë të tjera. Gjeni Mercedes Atego për pjesë, Furgon Ford për pjesë, Pjesë për Iveco Cursor, Pjesë për Iveco Eurostar, Pjesë për Iveco Turbostar, Pjesë për Daf, dhe kamionë tjerë për pjesë këmbimi. Blej pompe hidraulike, Kontinjer kamioni, diferencial kamioni, Goma kamioni, kambio kamioni, kove eskavatori, luga për eskavator dhe shumë pjesë tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit ose kërkoni për pjesën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.Shit pjesë për makina ngarkuese/tërheqëse dhe ndërtimi


Nëse posedoni pjesë të ndryshme për makina ngarkuese/ndërtimi që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju për të shitur pjesë rezervë për automjete ngarkuese, tërheqëse dhe ndërtimi.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione