Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fugon - Makina udhëtimi Të gjitha në Shqipëria

Mercedes , 60
Ford , 10
Iveco , 7
Fiat , 1
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fugon,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fugon Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 10:26 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZJON BENX 207 ME TAKSA TE PAGUJTME 1999euro i diskut

1 999 EUR

20 Shk 20:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet sprinter 519 minibus

29 Jan 20:45 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Elbasan

Shitet fugon sprinter

4 000 EUR

26 Jan 18:46 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Shkodër

shitet Crafter viti 2009 .20 vende

21 EUR Çmimi me zbritje

16 Nën 19:12 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

mini bus iveco

10 000 LEK

04 Sht 17:09 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Tiranë

Autobus Setra

29 Dhj 20:26 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Fier

Autobus IVECO

08 Dhj 18:26 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

Kerkoj fugon 20+1 ose 23+1

23 Qer 01:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

SHITET FUGON

13 999 EUR

06 Qer 20:26 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

Shitet iveco

1 EUR

19 Pri 14:41 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Pogradec

Fugon ne shitje.

11 000 EUR

26 Shk 12:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Gjirokastër

Vario Mercedes Benz. Shitet ose nderrohet

25 000 EUR

10 Shk 22:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Fugon mercedes benz sprinter 412

4 500 EUR

18 Jan 19:45 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Shitet fugon okazion ne super gjendje

07 Dhj 14:34 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet Fugon

6 000 EUR

24 Nën 18:42 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Iveco Mago2

14 000 LEK

10 Nën 17:13 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

sprinter

5 000 LEK

22 Sht 14:15 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes-Benz

21 Qer 23:02 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Sprinter fugon

9 000 EUR

08 Maj 01:59 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Korçë

FUGON SPRINTER

7 499 EUR

22 Shk 12:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mercedes benz 208

01 Shk 21:09 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Vdl Bova

10 000 EUR

18 Dhj 09:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Minibuz benz 408

14 Sht 18:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet benz 207 me letra per 1 vit okazjon

3 300 LEK Çmimi me zbritje

02 Qer 18:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

U shit mercedes benz sprinter

3 000 EUR

26 Maj 14:18 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

shitet

9 000 EUR

05 Maj 14:21 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

Shitet fugon 207 me letra per 1 vit

4 000 LEK

16 Pri 17:25 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

Shes fugon sprinter 20+1

10 000 EUR

26 Shk 09:29 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Lushnjë

Okazion shitet fiat dukat fugon 300,000 lij lek !

300 000 LEK

18 Shk 16:17 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Bulqizë

Sprinter 208cdi

5 700 LEK

23 Dhj 21:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Mat

Mercedez 410

5 000 EUR

10 Dhj 22:35 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

SHITET FUGON IVECO 20+1 2005

10 500 EUR

09 Qer 23:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

shesh fugon mercedes benz 2.7 spriter

13 500 EUR Çmimi me zbritje

29 Jan 18:08 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shitet mercedes benz 811

8 000 EUR

28 Dhj 13:18 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Vlorë

Shitet fugon mercedes denz 410d motor 290 isapober

5 200 EUR

27 Nën 22:55 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Dibër

Furgon 208 ne gjendje perfekte

18 Nën 20:54 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shes ose nderroj mercedes benz 811

8 000 EUR

26 Sht 22:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Sarandë

Mercedes Sprinter 313 cdi

5 000 EUR

25 Sht 12:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

sprinter

900 000 LEK

28 Gush 00:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Vlorë

Shitet fugon mercedes benz 410d

5 000 EUR

24 Gush 18:54 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Gjirokastër

Sprinter CDI

01 Qer 23:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Dibër

Fugon SPRINTER

1 500 000 LEK

01 Qer 23:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Dibër

Fugon SPRINTER

700 000 LEK

15 Shk 19:15 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Blej fugon mercedes benz

12 Shk 15:09 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

tirane

8 000 EUR

02 Shk 16:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Fugon sprinter funi 1997 me 13 vene

700 000 LEK

25 Dhj 10:34 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Fugon Ford Transit

8 800 EUR

14 Dhj 23:02 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

FUGON IVECO 2005 ME DOGAN TE PAGUAR 4500 €

4 500 EUR

13 Dhj 11:15 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Librazhd

Fugon 308

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fugon | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fugon në kategorinë Automjete
  • fugon në kategorinë Makina | Piaggio
  • fugon në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • Fugon në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 250 | E-Class
  • fugon në kategorinë Makina | Citroën | Jumpy
  • Fugon në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • Fugon në kategorinë Makina | Suzuki | SJ Samurai
  • Fugon sprinter në kategorinë Automjete
  • Fugon në kategorinë Makina | Citroën | Jumper
  • fugon në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione