Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Minibus - Makina udhëtimi Të gjitha në Shqipëria

Mercedes , 86
Iveco , 21
MAN , 6
VW , 4
Ford , 3
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Minibus,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Minibus Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 16:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Beluga 35 vende

21 000 EUR

12 Maj 16:13 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Shitet OKAZION Mercedes Beluga 818

28 000 EUR

01 Maj 23:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

i shitur

25 EUR

27 Pri 15:01 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Vlorë

sprinter minibus 518

23 EUR Çmimi me zbritje

30 Mar 10:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lushnjë

MERCEDES BENZ SPRINTER 00. 8.500€

8 500 EUR

29 Mar 22:21 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lushnjë

Minibus Mercedes 2000

9 000 EUR

20 Shk 20:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet sprinter 519 minibus

21 Jan 15:32 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Minibus Iveco 2.5 Nafte

14 Jan 21:46 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Minibus Sprinter 2008

24 000 EUR

04 Dhj 18:50 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter 516

25 000 EUR

23 Nën 17:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHITË Tourino Meredez Autobus Minibus

32 EUR

18 Tet 17:25 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Durrës

MINIBUS IVECO DAILY

29 Korr 20:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Minibus

10 000 EUR

25 Qer 13:01 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco Minibus 2009

17 000 EUR

20 Maj 11:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Durrës

minibus vario 815 mago 2

05 Shk 18:34 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Elbasan

Minibus sprinter

8 000 EUR

18 Jan 18:29 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Minibus M50

3 500 EUR

16 Jan 06:55 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Dibër

Sprinter minibus

111 111 EUR

25 Tet 19:27 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter 21 vende

12 000 EUR

23 Tet 10:40 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

Autobus minibus

7 500 LEK Çmimi me zbritje

08 Tet 19:21 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Berat

minibus

4 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Sht 21:48 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

24 Sht 20:39 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Vlorë

Minibus Sprinter 412

10 LEK

26 Gush 13:06 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet Sprinter 519 tourist line Autobus minibus

43 000 EUR

08 Qer 13:37 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Kukës

minibus

14 500 EUR

18 Maj 16:34 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Berat

Minibus Mercedes vario

5 500 LEK

12 Maj 20:45 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

Sprinter Minibus

12 000 LEK

11 Maj 16:44 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Okazion

5 500 LEK

22 Mar 08:19 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Minibus Iveco

3 500 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 11:06 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

sprinter 518

1 EUR

03 Dhj 18:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Kukës

Minibus Mercedes 4 16 viti 2006 17 ulse

9 800 EUR

05 Sht 16:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Kukës

Minibus 5.19 viti 2018 ulse 21

69 000 EUR

06 Gush 22:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Has

minibus

13 Korr 10:24 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter 2003

23 Maj 18:21 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Autobus iveco

17 000 EUR

22 Maj 22:17 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Shitet minibus iveco

17 000 EUR

20 Mar 22:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Berat

Minibus 410

4 000 EUR

17 Mar 06:03 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Has

minibus

8 000 EUR

15 Mar 08:53 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Has

minibus

5 500 EUR

12 Mar 11:31 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

She’s Iveco daily 2005 22+1

7 000 EUR

04 Mar 11:52 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet busi per qytet

14 Jan 13:59 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  LT  ·  Tiranë

VW LT35 Minibus 2.5 TDI

3 500 EUR

23 Dhj 18:33 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

iveco

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Minibus | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Minibus në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • Minibus në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • minibus në kategorinë Makina | Ford
  • Minibus në kategorinë Automjete
  • Minibus sprinter në kategorinë Makina udhëtimi | Mercedes
  • minibus në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • Minibus në kategorinë Makina | Opel
  • Minibus sprinter në kategorinë Makina udhëtimi | Mercedes | Sprinter
  • minibus në kategorinë Automjete
  • minibus në kategorinë Makina dhe Vegla

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione