Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Furgon - Makina udhëtimi Të gjitha në Shqipëria

Mercedes , 103
Ford , 14
Iveco , 11
VW , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Furgon,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Furgon Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:39
Linku:
Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Autobuz Setra HD

150 000 LEK


Dje 12:39
Linku:
Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Autobuz Setra HD

150 000 LEK

24 Maj 15:51 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Autobuz Setra HD Shitet dhe Nderrohet

15 000 LEK

16 Maj 14:18 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily frigoriferike ngrirese -30

18 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Mar 13:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter furgon

4 000 EUR

26 Dhj 08:21 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz Sprinter

1 EUR

14 Dhj 09:05 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

123 EUR

22 Sht 22:09 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

2 300 EUR

11 Pri 09:02 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Vlorë

Furgon Volsvagen Crafter 35 2017 ne shitje

14 800 EUR

18 Mar 18:43 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

Shes furgon Iveko Daily dopio gome

5 700 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 18:43 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

Shes furgon Iveko Daily

4 700 EUR

24 Shk 19:20 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Pogradec

Shitet 410 n super gjjendje

6 EUR

21 Jan 17:25 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet furgon pasagjeresh 12 +1 209D

1 EUR

13 Jan 19:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Tiranë

shitet

5 000 LEK

27 Nën 09:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vaneo  ·  Berat

Shitet furgon mercedes benz

15 Sht 13:20 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Furgon benz

2 000 EUR

02 Sht 12:44 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shitet Mercedes Benz 811

1 LEK

22 Korr 20:18 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Fier

Furgon sprinter mercedes benz

9 500 EUR

08 Qer 12:34 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Shitet Furgon Ford Cl 8+1 1994

3 000 EUR

15 Mar 19:18 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Berat

SHITET OKAZION

10 000 EUR

05 Mar 19:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Viano  ·  Pogradec

Furgon vario 614D

1 EUR

01 Mar 12:20 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Furgon Sprinter 318

4 300 EUR

17 Shk 18:46 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Fier

Iveco Daily

5 500 EUR

09 Sht 17:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Furgon sprinter 2003

4 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Jan 12:18 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Furgon M 208 D

09 Jan 18:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shitet Mercedes Benz 811

1 EUR

24 Dhj 17:53 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Tropojë

Furgon elt

1 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Dhj 22:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Furgon

2 700 EUR

07 Dhj 14:59 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Furgon

1 500 EUR

05 Gush 18:27 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shitet mercedes benz 811

6 500 EUR

16 Korr 16:48 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes Furgon dizel 2005

28 Jan 09:28 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fier

Shes furgon

5 500 EUR

24 Nën 15:03 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Elbasan

Furgon pasagjeresh 9 vende + 1 Iveco daily

3 900 EUR

05 Nën 22:54 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Tiranë

Furgon benz 408

3 000 EUR

16 Tet 16:36 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Gjirokastër

Autobus SETRA

16 LEK

10 Sht 21:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shitet autobusi mercedes benz 811

7 000 EUR

29 Korr 21:42 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet furgon

23 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Korr 12:08 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet mercedes pb

22 Shk 22:07 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Furgon iveco

18 Shk 19:50 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shitet Mercedes Benz 811

8 000 EUR

25 Jan 20:30 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Peqin

Okazion motorr 300 v 2010.12000 euro

12 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Jan 20:18 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Durrës

Shitet mercedes benz 410D.

6 000 LEK

24 Jan 13:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet sprinter cdi

1 EUR

16 Jan 15:11 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  410  ·  Lushnjë

Mercedes Benz 409(Furgon Mallrash)

2 200 EUR

26 Dhj 19:55 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shitet Mercedes Benz 811

8 000 EUR

22 Dhj 19:57 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Furgon mercedes benz sprinter 320d

5 500 EUR

17 Nën 23:28 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER 2009 super oferte

07 Sht 13:32 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Lezhë

Shitet ose nderrohet mercedes benz 811

8 000 EUR

30 Gush 09:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Mirditë

Mercedes Sprinter

55 000 LEK

29 Gush 10:17 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Furgon Iveco

11 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Furgon | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Furgon në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • furgon në kategorinë Automjete
  • Furgon në kategorinë All Category
  • Furgon në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • Furgon mallrash në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4
  • Furgon në kategorinë Makina | Opel | Frontera
  • furgon në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GL-Class
  • Furgon në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • furgon në kategorinë Automjete
  • furgon mallrash në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | Vaneo

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione