Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Autobus - Makina udhëtimi Të gjitha në Shqipëria

Mercedes , 169
MAN , 63
Iveco , 54
VW , 2
Acura , 1
Ford , 1
Fiat , 1
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Autobus,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Autobus Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 12:27 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

Shitet Autobus MAN Temsa

30 000 EUR

19 Maj 00:55 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

NEOPLAN 2005

16 500 EUR

18 Maj 00:47 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Irizar Pb MAN SHITET

22 000 EUR

18 Maj 00:46 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

Autobus Pb Volvo 2005

21 870 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 15:16 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Neoplan  ·  Durrës

shite autobus. neoplan

7 EUR

12 Maj 16:17 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus PB MAN 2006

35 000 EUR

12 Maj 16:16 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Scania  ·  Durrës

Autobus Irizar pb Scania

31 000 EUR

12 Maj 16:15 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  NOGE  ·  Durrës

Autobus Iveco Noge

20 000 EUR

12 Maj 16:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Beluga 35 vende

21 000 EUR

12 Maj 16:13 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Shitet OKAZION Mercedes Beluga 818

28 000 EUR

08 Maj 02:56 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Super ofert

15 000 EUR

01 Maj 23:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

i shitur

25 EUR

11 Pri 13:42 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Autobus Bova

31 Mar 11:38 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Autobus IVECO

17 000 EUR

19 Mar 18:43 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

AUTOBUS MAN 2010

18 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 12:46 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Autobus PB

1 LEK

20 Shk 20:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet sprinter 519 minibus

18 Shk 19:33 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Kukës

Autobus

17 Shk 20:01 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Autobus Iveco 36 vende

8 500 EUR

25 Jan 11:31 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Bova Futura Euro 5

27 500 EUR

23 Jan 21:58 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Scania  ·  Tiranë

U SHITË Irizar Pb Scania

14 Jan 21:46 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Minibus Sprinter 2008

24 000 EUR

01 Jan 11:11 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

Autobus 55 vende - Volvo

13 000 EUR

Shitësit të Besuar
12 Dhj 22:59 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  NOGE  ·  Tiranë

U Shitë Iveco Noge Autobus

17 EUR

11 Dhj 16:42 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Volvo Noge Autobus

16 EUR

02 Dhj 13:45 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Korçë

Shitet Autobus Setra

23 Nën 17:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHITË Tourino Meredez Autobus Minibus

32 EUR

23 Nën 17:22 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten Autobus man

53 EUR

31 Tet 00:56 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet Autobus Man

1 EUR

25 Tet 10:00 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Korçë

Shitet Autobus Setra

16 Tet 18:38 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Irisbus Axer

28 Sht 09:26 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet bus vario

10 000 EUR

08 Sht 20:48 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Kurbin

iveko 20 vensh gjendje te mir me leta te pagura

4 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Sht 17:09 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Tiranë

Autobus Setra

17 Gush 00:58 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet autobus Vario 614

1 LEK

10 Maj 16:42 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Scania  ·  Tiranë

U SHITË

3 EUR

23 Mar 13:53 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Vlorë

Mercedes Benz Autobus

20 000 EUR

23 Mar 10:35 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Autobus Man 30000€

30 000 EUR

18 Mar 13:59 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet Autobus

1 EUR

07 Mar 19:26 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Autobus Vanhool

20 000 EUR

04 Mar 20:21 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Autobus Man

10 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Autobus | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Autobus në kategorinë Automjete
  • autobus në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • autobus në kategorinë Makina udhëtimi | Volkswagen
  • autobus në kategorinë Makina udhëtimi | MAN
  • autobus në kategorinë Makina | Volvo
  • Autobus në kategorinë Për fëmijë
  • autobus në kategorinë Makina udhëtimi | Iveco
  • Autobus në kategorinë All Category
  • Autobus në kategorinë Shtëpi
  • autobus në kategorinë Makina | Toyota | Prius

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione