Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamion - Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes Të gjitha në Shqipëria

MAN , 317
Iveco , 195
DAF Trucks , 66
Scania , 64
Ford , 8
AWD , 2
Skoda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamion,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kamion Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 08:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  410  ·  Berat

Shitet Furgon 410D

5 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 13:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Mercedes 1314

27 Maj 09:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FM  ·  Elbasan

VOLVO

24 Maj 22:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Scania 144G460 1997 0682380087

65 000 EUR

22 Maj 14:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Elbasan

Kamion 16-19

13 500 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 22:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  19.242  ·  Tiranë

Kamion Man

45 000 EUR

21 Maj 22:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Durrës

Vinc per kamion

1 900 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 21:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Kukës

Shitet - Kamion MAN TGX 680

23 300 EUR

21 Maj 21:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Kukës

Shitet - Kamion Man

1 EUR

21 Maj 17:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  CF  ·  Tiranë

SHITET KAMION DAF CF 85 410

22 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamion | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kamion në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamion 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamioncina në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamioncin në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamiona në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamioncine në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamion me vinc në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamion man në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamioncin në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | Vario
  • Kamioncin në kategorinë Automjete

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione