Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zetor - Traktorë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zetor,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Zetor Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 21:23 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ZETOR 2 COPE

09 Qer 08:08 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Mor fostrrit per pjes kombanje E514

2 250 EUR Çmimi me zbritje

09 Qer 08:05 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Pjes per zetor cek

1 234 EUR

08 Qer 08:13 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Ne gjendje perfekte

5 500 EUR

03 Qer 08:39 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Pjes belarusi

123 EUR

21 Maj 08:57 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Shitet cmimi 1350

2 160 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 18:05 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Mitsubishi  ·  Tiranë

SHITEN 2 ZETORE

1 LEK

18 Jan 04:42 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hapet per pjes ose shitet komplet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

12 Jan 19:09 Traktorë  ·  Kubota  ·  GL260  ·  Tiranë

Zetor

9 500 EUR

19 Dhj 18:06 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Zetor Yanmar AF 26

17 Tet 00:47 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Pjes zetor cek.edhe orzuz.

1 234 EUR

04 Sht 15:55 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Pjes per zetor cek edhe ursuz

1 234 EUR

01 Sht 07:29 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Traktor ( mini zetor ) 18cc

2 500 LEK

31 Korr 16:38 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Traktor zetor

2 LEK

12 Maj 13:21 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zetor cek 6911

18 Pri 21:46 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Traktor Goldoni Transcar

12 Mar 17:38 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zetor 5245

6 500 EUR

17 Shk 10:54 Traktorë  ·  Shibaura  ·  D23D  ·  Tiranë

Traktor Zetor

250 000 LEK

22 Dhj 15:26 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Tiranë

Zetor imt traktor

2 000 EUR

26 Nën 23:01 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet zetor 6911

09 Sht 12:54 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Shitet. ceku super gjendje

3 333 EUR

21 Gush 15:20 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kubota

1 030 000 LEK

17 Qer 23:30 Traktorë  ·  Kubota  ·  B1-15  ·  Tiranë

Zetor

5 300 EUR

17 Qer 23:23 Traktorë  ·  Kubota  ·  B1-15  ·  Tiranë

Zetor

5 300 EUR

09 Qer 14:11 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zetor cek 6911

09 Qer 12:09 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Zetor  ·  Tiranë

mini zetor ( traktor )

09 Qer 09:22 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Zetor  ·  Tiranë

mini zetur ( traktor )

01 Shk 17:27 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet zetor Cek 5211

7 000 EUR

01 Tet 20:34 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zetor

4 000 EUR

15 Sht 00:27 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lesa +Zt T28 okazion

25 Gush 17:43 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

✅Shitet Okazion ✅

6 500 EUR

24 Gush 13:13 Traktorë  ·  John Deere  ·  1950  ·  Tiranë

Pjes per zetor cek pom nafte trre edhe kater pistonshi

550 EUR

23 Korr 12:23 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Zetori 82 kv 4x4 ne gjendje tmir

5 EUR

12 Qer 09:23 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Okazion

4 000 LEK

09 Qer 19:27 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet zetor fiat

2 000 EUR

23 Pri 20:07 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zetor

02 Pri 04:20 Traktorë  ·  John Deere  ·  1640  ·  Tiranë

Makin misri nardi

26 Jan 17:41 Traktorë  ·  Yanmar  ·  F165  ·  Tiranë

Yanmar F165 4WD

4 500 000 LEK

30 Sht 18:40 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zetor

2 100 EUR

08 Sht 19:13 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Tiranë

Shitet

5 000 EUR

21 Korr 21:31 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Kubota  ·  Tiranë

Shitet

800 000 LEK

29 Pri 21:28 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Fiat 80.90 okazion

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zetor | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione