Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Korrse bari - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Korrse bari,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Korrse bari Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Maj 20:30 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet.

10 500 LEK

16 Maj 03:28 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari 135

03 Pri 14:09 Të tjera  ·  Lushnjë

Korrse

900 EUR

29 Mar 08:14 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Carraro  ·  Lushnjë

Korrse bari

17 Mar 09:49 Të tjera  ·  Lushnjë

Bot sperkatje.600lt.

1 LEK

24 Shk 12:13 Traktorë  ·  Kubota  ·  L1  ·  Lushnjë

Shitet kubota Sunshin L1-38

27 Tet 15:02 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

4 000 LEK

17 Pri 18:16 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

1 LEK

01 Pri 21:11 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari Ceke 165

10 Shk 21:41 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Laverda e shitur

25 Nën 18:59 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  188  ·  Lushnjë

korrse bari/ mbjellse fara te imta

13 Sht 18:42 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Zitor iseki 28 hp

13 Sht 14:17 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Lushnjë

Zitor iseki 28 hp

25 Gush 19:15 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Kioti 45

10 EUR

19 Gush 11:30 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse me nafte

10 Gush 22:10 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Lushnjë

Traktor

11 000 EUR

08 Qer 22:56 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Disk korrse bari

600 LEK

26 Maj 20:25 Makina korrëse  ·  Lushnjë

shitet korrse bari modeli italian

1 EUR

05 Mar 15:18 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet korrse bari + rimokjo

700 EUR

01 Shk 18:41 Traktorë  ·  Kubota  ·  Mx 5000 52 k fuqi  ·  Lushnjë

Kubota

17 LEK

30 Jan 14:38 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Kubota

17 LEK

30 Jan 13:48 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Kubota

17 LEK

11 Dhj 14:12 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Masseyferguson 135

02 Tet 19:28 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari 125 cm

1 100 EUR

05 Sht 17:46 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Shitet korrse bari

600 000 LEK

04 Sht 20:02 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Traktor

7 000 LEK

23 Korr 20:23 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

850 LEK

01 Qer 01:46 Makina korrëse  ·  Lushnjë

korrse bari 1.40M

16 Maj 02:10 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

1 000 EUR

01 Pri 22:22 Traktorë  ·  Fiat  ·  540  ·  Lushnjë

fijat

10 000 LEK

30 Mar 14:36 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Deutz fahr

17 Mar 06:48 Traktorë  ·  Kubota  ·  GL240  ·  Lushnjë

Kubota

85 LEK

10 Mar 19:16 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

1 EUR

28 Jan 09:28 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

8 500 LEK

27 Jan 18:25 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

8 500 LEK

06 Nën 17:45 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

80 LEK

12 Sht 16:06 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Case Internacional  ·  Lushnjë

Zetor

14 LEK

30 Korr 13:59 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Shitet zatori ose ndrroet

8 000 LEK

03 Korr 11:41 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ford  ·  Lushnjë

Ford 3000

30 Maj 14:02 Makina korrëse  ·  Lushnjë

korrse bari

100 000 LEK

29 Pri 23:32 Të tjera  ·  Lushnjë

Mulli per traktor

26 Pri 11:25 Makina korrëse  ·  Lushnjë

shitet

1 100 LEK

18 Jan 16:00 Të tjera  ·  Lushnjë

korrse bari disqe

03 Jan 15:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shes Traktor Fiat

29 Dhj 19:36 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari 180 mc

04 Dhj 19:17 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Lushnjë

Landini

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Korrse bari | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione