Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frez - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frez,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Frez Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:02 Të tjera  ·  Fier

Frez Lombardini

Online
28 Maj 08:31 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Shitet freza pegararo 230 ose ndrrohet me frez me te vogel

27 Maj 16:15 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 880 + Agregat

1 LEK

26 Maj 13:37 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Lombardini  ·  Fier

Traktore Lombardini + Frez

750 000 LEK

18 Maj 11:13 Moto-kultivatorë  ·  Fier

Frez

800 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 22:18 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Fiat agri 90 90

09 Maj 09:15 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Fier

LANDINI 8880

08 Maj 18:50 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Fier

shitet

9 LEK Çmimi me zbritje

21 Pri 11:38 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez 205cm per 45 70 kuaj nardi

1 LEK

19 Pri 21:36 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Case Internacional  ·  Fier

Plyk dhe frez

19 Pri 16:34 Traktorë  ·  Kubota  ·  GL240  ·  Fier

shitet okazion traktor kubota gl221 i vitit 2010

9 LEK Çmimi me zbritje

19 Pri 15:53 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Kubota  ·  Fier

KUBOTA OKAZION

16 Pri 19:17 Moto-kultivatorë  ·  Fier

LANDINI 8880

08 Pri 12:15 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Renault  ·  Fier

Traktor Renault

17 EUR

24 Mar 12:39 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

LANDINI 8880

15 Mar 13:53 Të tjera  ·  Fier

Frez

2 000 LEK

15 Mar 13:39 Të tjera  ·  Fier

Frez kubote 170cm

1 LEK

13 Mar 09:39 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez 185cm dhe 165 cm

1 LEK

12 Mar 17:42 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez kubote 170cm

1 LEK

10 Mar 16:14 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Carraro  ·  Fier

Shitet Traktor Carraro me frez, plug, rimorkjo, sperkatese

4 000 EUR

18 Shk 14:51 Të tjera  ·  Fier

FREZ ISEKI

1 LEK

08 Shk 12:02 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 880 dt5 Gjendje E Shkëlqyer Pune

04 Shk 12:41 Të tjera  ·  Fier

Shitet freza 185c pun mundsi ndrrimi

1 LEK

30 Jan 10:57 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez ovarda 170cm pun

1 LEK

28 Jan 21:27 Të tjera  ·  Fier

Frez

25 Jan 12:06 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SHITET traktor fiat

1 800 LEK

23 Jan 13:24 Pjesët rezerve  ·  Fier

Frez

3 200 000 LEK

21 Jan 20:33 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Deutz Fahr 8006. Okazion

14 000 EUR

20 Jan 13:06 Traktorë  ·  Kubota  ·  GL260  ·  Fier

Shitet zetor kubota GL27

7 500 LEK

19 Jan 14:00 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez maschio

17 Jan 19:21 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Maschio

4 700 EUR

12 Jan 17:08 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kubota traktor.

1 EUR

12 Jan 12:23 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez 205cm per 45 70 kuaj

1 LEK

06 Jan 20:44 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Deutz Fahr 8006. Okazion

13 900 EUR Çmimi me zbritje

28 Dhj 13:08 Të tjera  ·  Fier

Shitet freza 205cm ose ndrrohet

1 LEK

25 Dhj 12:26 Të tjera  ·  Fier

Frez Celli

24 Dhj 11:14 Të tjera  ·  Fier

Kuhn

4 LEK

22 Dhj 08:19 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Hurliman  ·  Fier

shitet hurliman 84 kuaj fuqi

20 Dhj 20:05 Të tjera  ·  Fier

Kubota frez mashkio

1 LEK

17 Dhj 16:52 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez ovarda 170cm pun

950 LEK

16 Dhj 13:33 Moto-kultivatorë  ·  Fier

Frezmaskjo

2 200 LEK

06 Dhj 21:35 Të tjera  ·  Fier

Shitet okazion frez maleti

3 000 LEK

28 Nën 10:39 Të tjera  ·  Fier

Frez 170cm mundsi ndrrimi.

1 LEK

25 Nën 12:35 Të tjera  ·  Fier

Frez dore

300 EUR

23 Nën 13:00 Pjesët rezerve  ·  Fier

Rrul

1 200 LEK

09 Nën 15:19 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Renault

05 Nën 17:28 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez maskjo 205 cm grupi let

1 LEK

01 Nën 10:24 Të tjera  ·  Fier

Shitet frez maskjo 205 cm grupi let

1 LEK

01 Nën 08:54 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet traktori

4 800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frez | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Freza në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • frez në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Freza dore në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Freze në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Frez dore në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • freze per traktor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • freze dore në kategorinë Automjete
  • freze dore në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • freza në kategorinë Traktorë | Kubota
  • Frez në kategorinë Elektronika

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione