Elbasan | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

Sot 08:28 ,

ISEKI TA235

3 700 EUR

05 Korr 22:10 ,

Autokombanje cllas

4 000 EUR

05 Korr 20:34 ,

Plug

450 LEK

05 Korr 20:14 ,

pompa idrauliku

1 EUR

05 Korr 20:13 ,

Pompa john deere

800 EUR

05 Korr 20:12 ,

pomp same

05 Korr 20:12 ,

pomp

1 EUR

05 Korr 20:11 ,

pomp massey ferguson

1 EUR

05 Korr 20:11 ,

pluk tek per vreshtari

1 500 EUR

05 Korr 20:10 ,

pluk nardi ,3+1

3 400 EUR

05 Korr 20:10 ,

pluk

1 EUR

05 Korr 20:09 ,

pluk

1 EUR

05 Korr 20:09 ,

pluk

1 EUR

05 Korr 19:35 ,

Landini

1 234 LEK

04 Korr 18:50 ,

Shitet

1 000 EUR

03 Korr 20:30 ,

FREZ 250 mt.

2 800 EUR

02 Korr 03:20 ,

pomp uji HONDA menafte

100 EUR Çmimi me zbritje

01 Korr 20:14 ,

Goma

1 500 LEK

01 Korr 09:12 ,

Frez italiane

1 400 LEK

26 Qer 21:09 ,

Stihl 025

200 EUR Çmimi me zbritje

25 Qer 15:41 ,

Bot sperkatje

1 000 LEK

25 Qer 15:41 ,

Pluk

3 500 EUR

24 Qer 15:22 ,

Tenxi

50 LEK

Në fillim