Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

raft librash - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe raft librash,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj raft librash Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Tet 22:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Krevate

50 000 LEK

10 Tet 14:58 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje per Qender Kursesh

90 000 LEK

09 Korr 22:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Raft Librash

15 000 LEK

17 Qer 06:06 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Raft Libraah

4 000 LEK

07 Maj 20:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Raft librash Zyre (bibloteke)

8 800 LEK

29 Mar 10:23 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje dhe te ndryshme

1 687 EUR

03 Sht 22:03 Të tjera  ·  Tiranë

Shes mobilje zyre

200 EUR

10 Mar 14:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shiten mobiljet

33 000 LEK

20 Sht 23:02 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Dhoma e femijeve

25 000 LEK

22 Maj 16:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Mobilje salloni

120 LEK

21 Maj 22:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Shiten mobilje

120 LEK

17 Shk 10:41 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Raft librash

7 000 LEK

20 Dhj 08:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Raft librash per femije ...

1 000 LEK

15 Tet 16:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Raft

1 500 LEK

28 Sht 09:14 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Mobilje dhome gjumi Italiane Per femije Okazion

250 EUR Çmimi me zbritje

03 Tet 09:23 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Mobilje dhome gjumi Italiane Per femije Okazion

300 EUR

25 Sht 09:09 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Mobilje dhome gjumi Italiane Per femije Okazion

300 EUR

16 Sht 09:25 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Mobilje dhome gjumi Italiane Per femije Okazion

300 EUR

22 Gush 12:29 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Mobilje dhome gjumi Italiane Per femije Okazion

300 EUR

22 Gush 11:09 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Mobilje dhome gjumi Italiane Per femije Okazion

300 EUR

01 Maj 13:59 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Tiranë

Komplet pajisjet e nje zyre

500 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj raft librash | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione