Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Tiranë

Qen , 8113
Mace , 1152
Shpendë , 225
Të tjera , 150

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:05 Qen  ·  Tiranë

Shiba inu këlyshët

250 EUR

Online
Dje 19:07 Shpendë  ·  Tiranë

Kanerina cift 1 vjecare me unaza gati per veze

6 500 LEK

Dje 13:12 Qen  ·  Tiranë

Kolibe

100 LEK

Dje 11:15 Qen  ·  Tiranë

Qenushe për adoptim

10 LEK

Dje 11:08 Qen  ·  Tiranë

Qenush minispitz me pomerian

130 EUR

Dje 11:05 Mace  ·  Tiranë

Kotele bardhe

150 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:05 Qen  ·  Tiranë

Toy poodle I bardhe

500 EUR

Dje 11:02 Peshqi dhe akuarium  ·  Tiranë

AKUARIUM OKAZION 2 akuariume te kompletuar

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:01 Qen  ·  Tiranë

Shesim Golden Retriever

350 EUR

Dje 09:00 Qen  ·  Tiranë

Shesim Red Brown Black Toy Poodle

600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:00 Qen  ·  Tiranë

Shesim kelyshe Bichon Frise

350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:00 Qen  ·  Tiranë

Shesim German Shepherd (Pastor Gjerman)

350 EUR

Dje 08:59 Të tjera  ·  Tiranë

Majmun

1 EUR

Dje 08:14 Qen  ·  Tiranë

Pomerian boo

1 EUR

Dje 08:12 Mace  ·  Tiranë

British

380 LEK

Dje 08:09 Mace  ·  Tiranë

British

330 LEK

Dje 08:07 Mace  ·  Tiranë

British

1 LEK

Dje 06:19 Qen  ·  Tiranë

Mini spitz pomeranian

130 EUR

21 Korr 23:25 Qen  ·  Tiranë

Bulldog francez këlyshët

21 Korr 21:49 Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

21 Korr 21:11 Qen  ·  Tiranë

Kreshta kineze këlyshët

21 Korr 20:42 Qen  ·  Tiranë

Shesim kelyshe Chow Chow

600 EUR

21 Korr 20:40 Mace  ·  Tiranë

Shesim kotele European Shorthair

150 EUR

21 Korr 20:39 Qen  ·  Tiranë

Shesim Kelyshe Pug

300 EUR

21 Korr 19:49 Qen  ·  Tiranë

Pomeranian boo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x 10

21 Korr 18:00 Qen  ·  Tiranë

Malinos belg

21 Korr 16:30 Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

21 Korr 16:30 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler femen

21 Korr 16:15 Qen  ·  Tiranë

Rotvajler Femen

21 Korr 16:15 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:13 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:12 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:11 Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

21 Korr 16:09 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:09 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:09 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:09 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler Femen

21 Korr 16:07 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler femen

21 Korr 16:06 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:05 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:05 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

21 Korr 16:01 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler Femen

21 Korr 15:40 Qen  ·  Tiranë

Toy qimedredhur

500 EUR

21 Korr 14:08 Qen  ·  Tiranë

Qenush pomerian me minispitz

130 EUR

21 Korr 11:45 Qen  ·  Tiranë

Cane Corso

100 EUR

21 Korr 11:43 Qen  ·  Tiranë

Cane Corso

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione