Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Boks - Sounding/Skenë dhe DJ - paisje Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Boks,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Boks Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Pri 22:52 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Boks i amplifikuar

100 EUR

07 Jan 20:55 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Boks fbt

550 EUR

29 Sht 14:26 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Boks i amplifikuar

200 LEK

05 Sht 14:08 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Boks fbt

450 EUR

29 Maj 22:28 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

FENNER BOKS

7 000 LEK

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

27 Pri 20:08 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Boks Per Kitare Fender

15 000 LEK

19 Shk 09:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

SHITEN OKAZION

1 000 EUR

22 Qer 12:55 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

shes boks 300 wat ne gjendje te mir

6 000 LEK

22 Gush 09:01 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Mat

Kerkoj boks muzike

04 Gush 14:20 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Boks Sony Srsx21 I ri

80 EUR

18 Mar 18:14 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

bokse

50 EUR

14 Mar 18:09 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Kerkoj

1 LEK

27 Jan 14:17 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

shitet bass boster 15

220 LEK

03 Jan 12:01 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Fier

Motarbo

2 700 EUR

26 Qer 17:12 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Shkodër

Boks DJ 1200watt

300 EUR

20 Qer 12:03 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kukës

Shes boks vufer 1800wat

250 EUR

18 Mar 16:27 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Paisje per DJ

600 EUR

29 Qer 22:57 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Lushnjë

Twin 10 e re

18 Maj 08:49 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Lushnjë

Foni Lem Twin 10

10 Mar 08:40 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Dibër

Jbl

300 EUR

22 Nën 14:35 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Mackie 300 z pasiv tek

180 EUR Çmimi me zbritje

31 Tet 17:49 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Shkodër

Shiten pajisje per Dj

140 000 LEK

30 Sht 17:38 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Bokse per dj

700 LEK

23 Gush 11:15 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

rcf aktiv 312 480 wat..

450 EUR

12 Qer 19:04 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Fier

lem700 wat

100 LEK

19 Maj 14:12 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Paisje DJ & LIVE

1 080 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Boks | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bokse në kategorinë Pajisje Audio
  • Bokse në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • bokse në kategorinë Makina | Smart
  • Bokse në kategorinë All Category
  • Bokse në kategorinë Elektronika
  • bokse në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • Bokse në kategorinë Elektronika
  • bokse në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • bokse në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • bokse per makine në kategorinë Servis për makina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione