Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartmente ose qera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartmente ose qera,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartmente ose qera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Apartament 2+1 në shitje, Sarandë

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:27 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

Dje 20:10 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me Qera per Pushime Verore (Sarande)

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 17:26 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera ditore ne qender te Sarandes

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Dje 17:26 Shtëpi  ·  Sarandë

Apartament me qera ditore ne qender te Sarandes

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 17:26 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera ditore ne qender te Sarandes

Numri i dhomave: 1,5
22 Qer 16:47 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera per pushime ne Ksamil

Numri i dhomave: 2
22 Qer 16:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera ditore apartament ne sarande

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
22 Qer 15:12 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma me qera

50 EUR / javor

22 Qer 12:27 Dhoma  ·  Sarandë

Apartament me qera ditore sarande

30 EUR / ditë

22 Qer 11:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE SARANDE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
20 Qer 19:01 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente dhe dhoma me qera ditore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
20 Qer 17:11 Apartamente  ·  Sarandë

2 + 1 Apartament me Qera ne Sarande

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Qer 09:00 Apartamente  ·  Sarandë

PAPAFINGO SARANDE

250 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Qer 08:18 Apartamente  ·  Sarandë

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
18 Qer 21:52 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament 1+1 me qera vjetore, prane Farmaci Necka Sarande

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Qer 19:22 Dhoma  ·  Sarandë

Shtepi druri me qera ne borsh

13 Qer 03:01 Apartamente  ·  Sarandë

Dhoma plazhi me qera ne qender te Sarandes

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
11 Qer 08:53 Apartamente  ·  Sarandë

PAPAFINGO SARANDE

260 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
10 Qer 12:56 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma me qera

30 EUR / muaj

09 Qer 06:35 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamend me qera ditore per plazh sarandë

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Qer 07:38 Apartamente  ·  Sarandë

��Apartament me Qera Sarande Tek Orange Club ��

70 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
07 Qer 13:07 Apartamente  ·  Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Qer 11:16 Apartamente  ·  Sarandë

Garsoniere me qera ne Sarande afer kanalit te cukes

Numri i dhomave: 1
06 Qer 13:19 Vila  ·  Sarandë

Kerkoj shtepi me qera Finiq , Krane

02 Qer 21:31 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera apartament 1+1 ne HIMare 40 euro nata

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Qer 11:32 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Sarandë

Jepet me Qera Ambient Biznesi

2 000 EUR /

31 Maj 18:47 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 2
31 Maj 10:13 Dhoma  ·  Sarandë

Garsoniere me qera ne Sarande afer kanalit te cukes

700 EUR / muaj

27 Maj 12:33 Apartamente  ·  Sarandë

Villa Maci Apartamente me Qera Ditore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
25 Maj 13:19 Apartamente  ·  Sarandë

Pent house 1+1

170 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Maj 11:12 Apartamente  ·  Sarandë

Shitet Apartamenti

Numri i dhomave: 1
25 Maj 03:35 Apartamente  ·  Sarandë

2 + 1 Apartament me Qera ne Sarande

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Maj 21:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera ditore apartament 1+1 ne Sarande

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
18 Maj 22:48 Dhoma  ·  Sarandë

Jepet me qera dhome me 4 shtreter per staf

11 111 LEK /

16 Maj 03:28 Shtëpi  ·  Sarandë

Shtepi me qera Ditore Sarande

50 EUR

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartmente ose qera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione