Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera vlore - Shtëpi Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera vlore,kategori Shtëpi,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera vlore Të gjitha | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 10:32 Shtëpi  ·  Vlorë

Jap shtepi me qera per plazh vlore

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Qer 22:40 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera ditore Shtepi 50€ prane Portit,Vlorë

50 EUR /

Numri i dhomave: 1
22 Qer 12:20 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
18 Qer 15:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi private me qera - Kanine,  Vlore

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
17 Qer 12:34 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Qer 20:42 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet shtepi me qera ditore VLORE

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Qer 18:59 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

Numri i dhomave: 1
13 Qer 15:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet shtepi private me qera - nr 10

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
11 Qer 08:42 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi plazhi Vlorë

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Qer 08:39 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi plazhi me qera ditore vlore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Qer 15:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi private me qera prane kopeshtit Nr.10 ,Vlore

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
10 Qer 08:23 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepira plaxhi me qera vlore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Qer 14:14 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet apartament 3+2+1 me qera në shtëpi private, Vlorë!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
01 Qer 22:48 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera Afatgjate

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
01 Qer 15:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi pushimi me qera ditore Vlore

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
30 Maj 10:48 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

50 LEK /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
28 Maj 14:55 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi pushimi ne Vlore

Numri i dhomave: 2
20 Maj 13:08 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera, Lungomare Vlore

40 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Maj 15:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi private me qera - Kalaja, Vlore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
07 Maj 15:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi private me qera tek 7-Pallatet, Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
07 Maj 01:45 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtëpi me Qera - Vlorë - 1+1 = 25,000 lekë

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Maj 23:03 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera x turizem

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
30 Pri 18:02 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtëpi me Qera - Vlorë - 1+1 = 20,000 lekë

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Pri 15:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi private me qera tek 7-Pallatet, Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
25 Pri 15:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi private me qera (2) - Kanine, Vlore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
19 Pri 08:21 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera ditore

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 13:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet shtëpi private, Borsh, Vlore

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
23 Shk 15:10 Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 (VLORE)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
17 Jan 12:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera (kati 2) - Lagjia "Deshmoret", Vlore

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
09 Jan 18:29 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
16 Dhj 13:33 Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qira

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Nën 08:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera shtepi private kati 2 - lagjia ''Kushtrim'', V

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
17 Nën 09:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera shtepi private kati 2 - lagjia ''Kushtrim'',

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
13 Nën 09:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qera kati i 2-te Shtëpi Private

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
02 Nën 14:39 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera 1+1 (+1 dhome e vogel per femijet)

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Tet 11:59 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera 1+1 Lungomare , Vlore 400 Euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Tet 14:53 Shtëpi  ·  Vlorë

Jap shtëpi me qera ne lungomare vlore

220 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Sht 12:27 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera vlor

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Sht 22:15 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
21 Sht 11:48 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi private me qera ne Vlore

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
16 Sht 22:14 Shtëpi  ·  Vlorë

Kerkoj shtepi me qera

14 Sht 21:06 Shtëpi  ·  Vlorë

***OKAZION SHITET SHTEPIA + TRUALL KUZUM BABA VLORE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Gush 18:36 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtëpi 2+1 ��

1 LEK

Numri i dhomave: 2,5
05 Gush 09:53 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi Pushimi

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
11 Korr 19:15 Shtëpi  ·  Vlorë

SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 2,5
09 Korr 16:54 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi me qera per plazh vlore

06 Korr 15:10 Shtëpi  ·  Vlorë

jam shtepi pushimi ne vlore

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera vlore | Të gjitha | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione