Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyre - Garsoniere/Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 34
Vlorë , 3
Fier , 2
Durrës , 1
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zyre,kategori Garsoniere/Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Zyre Të gjitha | Garsoniere/Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 06:50 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA ZYRE + PARKIM

800 EUR / muaj

18 Shk 10:21 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Jepet zyre me qera ose mundesi Shitje

220 EUR / muaj

28 Jan 08:29 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Zyre me qera.

170 EUR / muaj

01 Gush 17:03 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

jepet me qera per zyre

200 LEK /

01 Gush 16:59 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

jepet me qera per zyre

200 LEK /

06 Pri 17:19 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera nje zyre 16m2 pjese e nje vile me oborr

125 EUR / muaj

26 Dhj 15:57 Garsoniere/Dhoma  ·  Fier

Kondenier i ri 600 × 240 i kompletuar

3 500 EUR / muaj

07 Tet 10:22 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA TEK KOMUNA E PARISIT!

650 EUR / muaj

13 Qer 21:42 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

��JEPET ME QERA Dyqan 21dhjetori ��

200 LEK / muaj

03 Nën 14:20 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Zyre me qira ne bllok

25 000 LEK / muaj

12 Dhj 08:35 Garsoniere/Dhoma  ·  Fier

Jepet me qera ambient ne rruge kryesore

9 000 LEK / muaj

18 Sht 18:15 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Jeper me qera

20 000 LEK / muaj

25 Pri 16:56 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ambjent perball gjykates Administrative

500 EUR / muaj

21 Pri 15:17 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ambjent perball gjykates Administrative

500 EUR / muaj

29 Shk 16:27 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ambjent per zyre perball Gjykates Administrative

20 000 LEK / muaj

27 Shk 18:28 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ambjent per zyre perball Gjykates Administrative

20 000 LEK / muaj

22 Shk 21:19 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ambjent per zyre perball Gjykates Administrative

20 000 LEK / muaj

31 Jan 15:49 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ambjent per zyre perball Gjykates Administrative

25 000 LEK / muaj

30 Jan 19:11 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ambjent per zyre perball Gjykates Administrative

25 000 LEK / muaj

20 Tet 09:56 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ambient per zyre prane Gardes 30m2

17 000 LEK / muaj

10 Korr 18:35 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Zyre me qera tek Shallvaret

35 000 LEK / muaj

26 Pri 23:30 Garsoniere/Dhoma  ·  Lezhë

Dhoma Zyre

20 Mar 12:58 Garsoniere/Dhoma  ·  Durrës

JEPET ME QIRA HOTELI PLAZH VIJA PARE BREGDET

8 000 EUR / muaj

08 Jan 12:04 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Dhome me Qera

130 EUR / muaj

10 Sht 13:53 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Tirane, jap me qera dhome per zyre Kati 2, 16 m²

20 000 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Garsoniere/Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zyre | Të gjitha | Garsoniere/Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • zyre në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • zyre me qera në kategorinë Zyra
  • zyre në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Zyre në kategorinë Materiale për ndërtim
  • zyre në kategorinë All Category
  • zyre në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Zyre në kategorinë Shtëpi
  • zyre në kategorinë Prona dhe Imobiliare
  • zyre me qera në kategorinë Biznes dhe punë
  • Zyre në kategorinë Ndarje qeraje (Cimer)

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione