Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma gjumi - Garsoniere/Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 13
Tiranë , 8
Pogradec , 6
Sarandë , 4
Durrës , 3
Korçë , 3
Kavajë , 2
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dhoma gjumi,kategori Garsoniere/Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Dhoma gjumi Të gjitha | Garsoniere/Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Korr 14:20 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi Vlore

35 EUR / ditë

13 Korr 11:03 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi Vlore

35 EUR / ditë

23 Maj 09:24 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi

20 EUR / ditë

22 Maj 21:17 Garsoniere/Dhoma  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

1 EUR / ditë

13 Shk 19:35 Garsoniere/Dhoma  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

4 000 LEK / ditë

12 Gush 22:21 Garsoniere/Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma Me Qera

40 LEK / javor

28 Korr 13:12 Garsoniere/Dhoma  ·  Durrës

Dhoma me qera Golem 2500 leke nata

2 700 LEK / ditë

19 Korr 13:27 Garsoniere/Dhoma  ·  Sarandë

Shtepi me qera ditore

15 Korr 10:31 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Dhomë gjumi qera ditore

3 000 LEK / ditë

04 Qer 14:36 Garsoniere/Dhoma  ·  Kavajë

Dhoma me qera Golem 1+1 2500 leke nata

25 EUR / ditë

11 Mar 07:54 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Apartament me qera

30 EUR / ditë

11 Tet 11:38 Garsoniere/Dhoma  ·  Korçë

Dhoma me qera ditore

3 000 LEK / ditë

27 Sht 20:58 Garsoniere/Dhoma  ·  Korçë

Leshohet Apartament me qera ditore

31 EUR / ditë

02 Korr 20:11 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Apartament me qera ditore Vlore

75 EUR / muaj

21 Qer 09:29 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Jepen Dhoma me Qera per Pushime

40 EUR / ditë

19 Maj 15:26 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Jepen me qera dhoma plazhi

30 Gush 16:34 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Apartamente me qera ditore

25 EUR / muaj

23 Gush 09:28 Garsoniere/Dhoma  ·  Durrës

Dhoma me qera

22 EUR / ditë

05 Korr 12:47 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma Plazhi

27 Qer 14:39 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi

20 LEK / ditë

24 Maj 00:28 Garsoniere/Dhoma  ·  Sarandë

Apartamente per plazh te kompletuar

3 000 LEK / ditë

28 Shk 09:18 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament qender te Tiranes Privat

40 000 LEK / muaj

21 Korr 11:43 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Ndarje qeraje

150 LEK / muaj

13 Maj 19:28 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Jepet hyrje me qera.

25 000 LEK / muaj

29 Pri 10:17 Garsoniere/Dhoma  ·  Tiranë

Dhoma me qera.

20 000 LEK / muaj

14 Gush 10:48 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma me qera per plazh

05 Gush 23:30 Garsoniere/Dhoma  ·  Durrës

Durres plazh

17 Korr 09:59 Garsoniere/Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi Vlore

2 000 LEK / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Garsoniere/Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dhoma gjumi | Të gjitha | Garsoniere/Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione