Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Në shitje (Shitet, Shes) në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Apartamente | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:06 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartament 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
31 Maj 23:12 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartament 1+1 ne Gjirokaster

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Maj 15:42 Apartamente  ·  Gjirokastër

SUPER OKAZION!!!!

Numri i dhomave: 2,5
15 Maj 17:46 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
06 Maj 17:56 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet super apartament ne Gjirokaster qender

75 000 LEK

Numri i dhomave: 2
16 Pri 15:28 Apartamente  ·  Gjirokastër

Super okazion

6 500 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
14 Mar 01:25 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet apartament 2+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
13 Mar 22:13 Apartamente  ·  Gjirokastër

Super okazion

6 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
08 Mar 21:16 Apartamente  ·  Gjirokastër

Super okazion

6 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Shk 08:17 Apartamente  ·  Gjirokastër

NDERTESE ME 4 KATE 900m² GJIROKASTER LAGJA 18 SHTATORI

350 000 EUR

Numri i dhomave: 7
29 Sht 19:40 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartament ne shitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
31 Gush 18:06 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
20 Korr 12:15 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Korr 22:52 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet Apartament 1+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Maj 10:08 Apartamente  ·  Gjirokastër

Okazion

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
18 Maj 09:26 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartament ne shitje 2+1 75 m

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Maj 13:20 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shtepi Apartament Gjirokaster

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Pri 10:18 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
25 Mar 09:05 Apartamente  ·  Gjirokastër

OKAZION - SHITET 0698181110

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
16 Jan 01:57 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartament ne shitje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Jan 18:54 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet shtepi ne Gjirokaster

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 18:48 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apart. 120m2, Gjirokaster, pas Pall. te Sportit, mbi Star

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Nën 10:26 Apartamente  ·  Gjirokastër

2+1 Apartament ne shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
17 Sht 09:12 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet Apartamenti

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Gush 15:08 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet apartament

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Maj 21:08 Apartamente  ·  Gjirokastër

Gjirokaster, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 90 m² 350.000 E

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
03 Pri 17:27 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet apartament

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Shk 13:33 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet apartament

12 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Jan 20:00 Apartamente  ·  Gjirokastër

OKAZION APARTAMENT I MOBILUAR

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 07:39 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet Apartament 1+1 ne Gjirokaster

Numri i dhomave: 2
03 Dhj 07:43 Apartamente  ·  Gjirokastër

Gjirokaster shitet apartament kati II mbrapa Kinoteatrit.

1 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Maj 00:30 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartament 400 euro 3+1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Pri 19:58 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartament 1+1

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Pri 00:05 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartamenti kati II

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
01 Mar 12:09 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet apartamenti

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Dhj 03:25 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apart. kati i dyte. Gjirokaster pas Pall. Sportit, mbi Star.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
08 Dhj 03:23 Apartamente  ·  Gjirokastër

Gjirokaster, pas Pallatit te Sportit, mbi Star

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Tet 16:34 Apartamente  ·  Gjirokastër

Cmim okazion

Numri i dhomave: > 10
28 Qer 18:02 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet 2+1 + 2 dyqane + garazhd Gjirokastër

8 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
12 Qer 23:33 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet

2 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
24 Maj 00:22 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet Apartament 2+1

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
15 Mar 20:41 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 1+1

7 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Jan 18:30 Apartamente  ·  Gjirokastër

Shitet apartament i mobiluar

69 999 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Dhj 17:11 Apartamente  ·  Gjirokastër

Apartament 2+1 ne Gjirokaster

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Sht 21:55 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
13 Sht 21:43 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
13 Sht 21:37 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
13 Sht 21:37 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
13 Sht 21:36 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
13 Sht 21:33 Apartamente  ·  Gjirokastër

SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Apartamente | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione