Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Thinkpad Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Thinkpad | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:14 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad T430 okazionnn

100 LEK

Dje 15:11 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo thinkpad L460 okazionnnnn

150 EUR

Dje 12:03 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thikpad 16gb RAM, 256gb ROM, 14”

150 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:22 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop lenovo ne super gjendje

170 LEK

Shitësit të Besuar
22 Korr 16:46 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

ThinkPad i7 i5 & RYZEN 5

22 Korr 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD E14 GEN3

Shitësit të Besuar
22 Korr 16:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD P15V GEN3

Shitësit të Besuar
22 Korr 16:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD T14 GEN4

Shitësit të Besuar
22 Korr 16:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD T14 GEN4

Shitësit të Besuar
20 Korr 15:40 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad l380 shitet nderrohet

150 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 18:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD E14 GEN3

Shitësit të Besuar
15 Korr 20:48 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad T520

120 EUR

10 Korr 18:11 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Fier

laptop

100 LEK

10 Korr 18:07 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Fier

laptop

100 LEK

10 Korr 18:00 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Fier

laptop

10 Korr 07:43 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo x1 tablet

9 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Korr 23:39 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

SHITET LENOVO T14 GEN4 16GB RAM 512 SSD

690 EUR

07 Korr 20:12 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD T14 GEN 2

Shitësit të Besuar
07 Korr 19:58 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD T15 GEN 2

Shitësit të Besuar
06 Korr 22:24 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Lushnjë

Laptop gaming

100 LEK

06 Korr 22:15 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Lushnjë

laptop gaming

100 LEK

06 Korr 14:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD

Shitësit të Besuar
06 Korr 12:28 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop Lenovo me specifike te mire

120 EUR

02 Korr 14:08 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop Lenovo ThinkPad T440p

30 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Korr 13:10 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo X1 Carbon 10cope +

165 EUR

25 Qer 19:48 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shiten Laptop Lenovo

159 EUR Çmimi me zbritje

24 Qer 15:54 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD T14 GEN 3

Shitësit të Besuar
22 Qer 20:34 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Durrës

Lenovo laptop

200 LEK

17 Qer 18:34 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO ThinkPad E130

12 999 LEK

17 Qer 18:32 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad X240

12 999 LEK

17 Qer 18:02 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop LENOVO X270

15 999 LEK

17 Qer 16:11 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shiten 6 Laptop, Printer, Bokse - Likuidim Malli

1 500 EUR

12 Qer 09:15 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo ThinkBook 15p Gen 2 (I ri ne kuti)

650 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 19:29 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Shkodër

Shitet lenovo thinkpad x390

250 EUR

12 Maj 21:53 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

shitur

11 Maj 11:54 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD X13 GEN1

Shitësit të Besuar
09 Maj 15:31 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Krujë

Laptop Lenovo L470

21 000 LEK

Shitësit të Besuar
07 Maj 17:21 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad

350 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 17:21 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad

300 EUR

03 Maj 15:38 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD E15 GEN4

Shitësit të Besuar
03 Maj 15:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD L14 GEN 3

Shitësit të Besuar
27 Pri 15:07 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop Lenovo

10 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Pri 04:00 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD L580

Shitësit të Besuar
07 Pri 10:59 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Elbasan

Thinkpad T470s i7

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Thinkpad | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione