Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bllok - Ambiente biznesi Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bllok,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bllok Të gjitha | Ambiente biznesi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:45
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

JEPET ZYRE 160 M2 ME QERA TE BLLOKU 1.700 EURO

1 700 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Sot 22:45 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

DYQAN ME QERA,ISH BLLOK,2500 EURO.

2 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA,BLLOKU,30.000 LEKE.

30 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE BLLOK !

1 100 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:22 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

DYQAN ME QERA 260 BLLOKU 7.000 EURO

7 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:21 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

AMBIENT BIZNESI ME QERA 314 M2 BLLOKU 3.500 EURO

3 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:15 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA,BLLOKU,1.700 EURO.

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:14 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

AMBIENT BIZNESI ME QERA,BLLOK,1000 EURO.

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:05
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 350 M2 BLLOKU 5000 EURO

5 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:50
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Qera,Ambient Biznesi, Blloku,Tiranë

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:50
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 120 M2 BLLOKU 1200 EURO

1 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:45
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

JEPET ZYRE 160 M2 ME QERA TE BLLOKU 1.700 EURO

1 700 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

JEPET ZYRE 140 M2 ME QERA NE BLLOK 1.400 EURO

1 400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 170 M2 BLLOKU 2.000 EURO

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 17 M2 BLLOKU 400 EURO

400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA,BLLOKU,1000 EURO.

1 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 21:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA,ISH BLLOK.

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

QIRA, ZYRË 127 m2 në BLLOK ‼️

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 19:57 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Jepet Zyre 2+1 per Qera ne ish-Bllok

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bllok | Të gjitha | Ambiente biznesi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione