Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavazho - Të tjera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lavazho,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lavazho Të gjitha | Ambiente biznesi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 15:16 Të tjera  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Lavazho

600 EUR / muaj

09 Maj 14:43 Të tjera  ·  Fier

Kerkoj lavazho

18 Mar 13:22 Të tjera  ·  Fier

LAVAZHO JEPET ME QERA

450 LEK / muaj

08 Jan 22:27 Të tjera  ·  Fier

Kerkoj lavazho me qera

26 Korr 18:07 Të tjera  ·  Fier

LAVAZHO JEPET ME QERA

400 LEK / muaj

24 Pri 11:11 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Jepet me qira lavazho dhe parkim Fier-13953743

80 000 LEK / muaj

Online Shitësit të Besuar
20 Pri 13:43 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion !! Servis + Lavazho

400 EUR / muaj

08 Pri 16:43 Të tjera  ·  Korçë

Prone-15000m2,ne Nje Nga Rruget Kryesore te Korces

1 EUR

05 Shk 18:35 Të tjera  ·  Fier

LAVAZHO JEPET ME QERA

350 LEK /

26 Shk 17:13 Të tjera  ·  Tiranë

Lokal + lavaz jepen me qera të kompletuara të dyja

6 000 LEK / muaj

31 Dhj 14:07 Të tjera  ·  Përmet

kompleks

31 Dhj 13:47 Të tjera  ·  Përmet

kompleks

13 Tet 13:09 Të tjera  ·  Durrës

Shitet biznesi

5 000 EUR

13 Tet 13:09 Të tjera  ·  Durrës

Shitet biznesi

5 000 EUR

02 Qer 00:00 Të tjera  ·  Sarandë

Jepet me qera Lavazho

24 Pri 13:16 Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj ambient per lavazho.

14 Jan 16:42 Të tjera  ·  Fier

LAVAZHO

27 Pri 23:32 Të tjera  ·  Fier

Servis& shesh parkimi

1 EUR / muaj

27 Mar 10:21 Të tjera  ·  Fier

Shitet objekt industrial

12 Nën 10:43 Të tjera  ·  Fier

Ambjent per biznes 1000 m2

500 LEK / muaj

05 Nën 09:47 Të tjera  ·  Tiranë

Njoftim

03 Nën 19:37 Të tjera  ·  Kucovë

Shitet ndertese

20 Nën 14:15 Të tjera  ·  Durrës

Ambint Lokal Lavazho

2 500 EUR / muaj

20 Shk 22:13 Të tjera  ·  Elbasan

Karburant ne Elbasan

11 Korr 15:05 Të tjera  ·  Berat

Objekt me qera ne Berat

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lavazho | Të gjitha | Ambiente biznesi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Lavazho në kategorinë Elektronika
  • Lavazho në kategorinë Shërbime
  • Lavazho në kategorinë All Category
  • Lavazho në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • Lavazho në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • lavazho në kategorinë Makina dhe Vegla
  • lavazho në kategorinë Makina
  • lavazho në kategorinë Ambiente biznesi
  • LAVAZHO në kategorinë Telefona celular
  • Lavazho në kategorinë Makina për kamping

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione