Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz G 250 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz G 250 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Qer 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

G Class 1986 2.5 Nafte 4x4

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 10:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Mercedez Benz G klas

12 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Tet 21:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 13:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Super okazion

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Gush 23:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

G class 250td

10 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Shese g class

10 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

G clas

14 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Mercedes G250 dizel

11 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 18:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Mercedes G class

11 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

G class

11 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

G-CLASS

7 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Shitet G-Class

10 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 17:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Mercedes G250 -89 Adventure OKAZION

6 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi OKAZIONderi 10.12.17

7 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 00:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

OKAZION G CLASS

9 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 14:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Mercedes G250 -89

10 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 14:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Mercedes G250 -89

10 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Mar 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

Shitet per arsye ekonomike

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 02:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Tiranë

mercedes benz G250

8 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz G 250 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione