Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 180 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 180 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

BENZ C180 NAFTE VITI 2016 AUTOMATIK OKAZION

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES BENZ..1.8,,AVANTGARDE...204..AUTOMAT..2011..

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C180 W203 BENZIN-GAZ

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 1.8 BENZIN GAZ

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedez-Benz C-Class 2014

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 12:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedes Benz C 1.8 Benzin Gaz Automat 2005 gjermanie

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Okazionnn w202 kompresos i kuq

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet C Class automat

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet❌ OKAZION ❌

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedez-Benz C-Class 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 13:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet ndroet benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 15:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benc C class 1.8 Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 02:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Okazion!! C klas w203

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 08:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C 180 Benzin viti 2006 Avantgarde

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 06:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedes Benz 180 **OKAZIONN**

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES BENZ C 180 BENZIN+GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedez benz c class benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Pri 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Okazion!!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 17:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedes C 180

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 23:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz C Class

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 11:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C 1.8 benzin/gaz viti 2008 Çmimi 6700 i diskutueshëm

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 11:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C class 180 benzine gaz manual i 2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 12:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

OKAZIONNN C Class Automat ��������

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 07:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Shk 10:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C 180 Benzin viti 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

OKZAZION C 180 BENIZN 196000 KM ARDH NGA GJERMAN 3900 EURO

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class 180 benzine gaz

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C 180 kompresor

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
29 Jan 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES C-180 BENZIN VITI 2010 AUTOMAT LETRAT PER 1 VIT

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 13:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedes benz c- clas benzin_ gaz 1.8

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 17:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet C Class look AMG ��������

8 100 EUR

05 Jan 19:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C class 180 compresor

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 16:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet benz c class

25 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Dhj 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C klass w204 2.0 L

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

1.8 w204 mercedez benc

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 19:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet C Class w203 Gaz-Benzin vit 2007 i ardh nga Gjermania

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES C180

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 12:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

mercedes c180 benzin gaz automat

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 13:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

mercedez benz w202

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

mercedes c180 benzin gaz automat

2 500 EUR

24 Nën 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mundesi ndrrimi

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 15:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C 180 kompresor super gjendje

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 180 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione